Тенісний турнір на честь Дня Перемоги

08.05.2014 18:11

У четвер 8 квітня 2014 р. в актовому залі НВК було проведено І тенісний турнір серед учнів школи на честь Дня Перемоги "Турнір переможців".

Учні змагались у двох вікових номінаціях: середня (5-8 класи) та старша (9-11 класи). Окремо змагались дівчата 8-9 класів.

Найчисленнішою була сташа група хлопців - 12 учасників, ще 8 - з середніх класів та лише три дівчини.

Боротба йшла за круговою системою - кожен учасник турніру зіграв один з одним по одній партії і за кількістю перемог визначились лауреати турніру.

Першими змагались середні класи. Тут перше місце виборов восьмикласник ЛЕЖАВСЬКИЙ СЕРГІЙ, на другому місці його  однокласник - Багута Дмитро, на третьому - Кошовий Ігор (7 кл.).

Серед дівчат  І місце виборола БЕРЕГОВА  АННА з 9 класу, обігравши восьмикласниць.

Серед старших хопців всі партії виграв одинадцятикласник і зайняв перше місце ЛЕВЧЕНКО ЄВГЕНІЙ. На другому місці йогооднокласник Шакотько Мирослав, далі - Рухляда Олег (ІІІ місце).