Слоутські школярі - на обласних змаганнях

16.02.2015 12:56

На вихідних 14-15 лютого вихованці групи футболістів Слоутського відділення районної ДЮСШ взяли участь у турнірі, що проходив у  м.Глухів Це  традиційний турнір з міні-футболу пам’яті тренера ДЮСШ Віктора Манжоса. 

В змаганнях прийняли участь футбольні колективи м.Суми, м.Конотоп, м.Кролевець, м.Глухів та команда Глухівського району, які були розподілені на дві групи.  

В перший день команди грали по групам. В напруженій боротьбі юнаки Глухівського району зайняли друге місце в групі, що дало змогу зустрітися в полуфіналі з переможцем іншої групи командою ФЦ «Барса» м.Суми. Іншу пару склали команди м.Кролевець та м.Глухів. Гра з Сумчанами проходила з переменним успіхом, сільські юнаки постійно вели в рахунку, але в кінці поєдинку не вистачило сил і поступились з рахунком 4:2. Одже в матчі за третє місце команда Глухівського району виснажена поєдинком з футболістами із м.Суми  змогла довести поєдинок з однолітками з м.Кролевець до нічийного результату 3:3, а в післяматчевих пенальті поступилась 7:6 і зайняла четверте місце. Що стосується переможця турніру, то ним стала команда м.Суми, яка впевнено перемогла команду м.Глухів.