Відкритий урок з англійської мови

11.11.2014 15:37

Відкриті уроки - це важлива можливість для розвитку будь-якого вчителя: і молодого, і досвідченого. В Слоутському НВК вже скалась певна традиція проведення відкритих уроків. 

Першою у цьому році "відкрилась" вчитель другої кваліфікаційної категорії Віталіна Григорівна ЛАЗАРЕНКО. Вона обрала для цього заходу 6-й клас. Як сказала сама вчтелька, це один з тих класів в якому я знаю точно, хто з учнів, що може представити, як себе вести на уроці, як підготуватись. Тим більше - це діти, яких я вже вчу з самого початку - з 2-го класу. Віталіна Григорівна працює вже 5-й рік і досягає гарних результатів з дітьми. 

Не став виключенням і цей урок, що проходив у вівторок 11 листопада 2014 року. Тема уроку "Спорт" - близька і цікава дітям будь-якого віку. Тому учні активно працювали на уроці англійської: говорили, писали, розвязували японський  кросворд. Вчителька крім, так потрібної нині мультимедійної техніки, також використовувала активно роботу учнів на дошці.  Шестикласники також працювали у парах і групах - читали підручник і опрацьовували записи з екрану. 

В.Г.Лазаренко методично продумала всі етапи уроку, правильно провела введення в іншомовне середовище, мотивувала проведення оцінювання навчальних досягненнь учнів. 
Після уроку вчителька провела самоаналіз уроку. А присутні на уроці колеги на чолі з заступником директора з навчально-виховної роботи Андрієм Петровичем Гриценко прованалузавали переглянутий урок.