Наші - учасники обласного зльоту "Рівний-рівному"

20.05.2015 15:10

У вівторок 19 травня 2015 року на базі Сумського Палацу дітей та юнацтва з метою популяризації та формування навичок здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед учнівської молоді навчально-методичним центром психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено ХІІІ обласний зліт учасників програми Міністерства освіти і науки України «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя». 

Серед 49 учасників також були і наш практичний психолог Ігор Іванович Колодочка та президент учнівського самоврядування Наталія Маринченко

Сумська область першою в Україні запровадила проведення обласних зльотів за програмою. Досвід упровадження програми засвідчив, що програма є найбільш ефективною серед інших профілактичних програм щодо формування відповідальної поведінки в учнівської молоді. У 2014-2015 навчальному році Програма упроваджується в 68 загальноосвітніх навчальних закладах та 10 професійно-технічних навчальних закладах області. Програмою охоплено 1600 учнів 7-11 класів.

Учасники зльоту проаналізували основні засади програми, визначили роль підлітків у вирішенні актуальних проблем сьогодення. Значну увагу приділено обговоренню цінностей, на формування яких спрямована програма, зокрема таких, як здоров’я та сім’я.

Центральним моментом зльоту стало створення Квітчелів (квітки чеснот людини). Кожен учасник створив власний квітчел як символ миру та об’єднання сім’ї. А на закінчення зльоту учасники об’єднали свої квітки, щоб підтримати генофонд людяності своєї держави!