Третє місце - у дівчат з волейболу

06.03.2014 16:31

В ході важкої спортивної боротьби волейболістки Слоутського НВК зуміли зайняти призове місце.

Як ми вже розповідали, у четвер 6 березня 2014 р. у спортивному залі Глухівської загальносвітньої школи № 2 проходили фінальні змагання з волейболу серед дівчат в залік ХХІІ спортивних ігор школярів. Нашим спортсменкам протистояли дівчата із Дунаєцького, Сварківського та Уланівського НВК.

На жаль, перші дві гри учениці Слоутського НВК програли уланівкам та дунайчанкам (чемпіонкам району останніх років). В останній грі слоутчанки обіграли дівчат із Сварківського НВК, це і дозволило зайняти третє призове місце.

Перше місце виборола команда Уланівського НВК, Другими стали волейболістки Дунаєцького НВК. на четвертому - сварківські школярки.