Новини

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2018

08.11.2017 14:17

ПРО ТЕРМІН ДІЇ СЕРТИФІКАТІВЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГООЦІНЮВАННЯ

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов.

Оцінка з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише з сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення  не більше ніж на чотири спеціальності.

ПРО МЕДИЧНИЙ НАПРЯМ НАВЧАННЯ

Мінімальні значення кількості балів з вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» галузі знань «Охорона здоров’я» неменше 150 балів.

ПРО ВИБІР ПРЕДМЕТІВ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО (ДЛЯ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ДО ВНЗ)

Особливістю вибору предметів на ЗНО-2018 для будь-якої спеціальності є те, що уніфікований Перелік конкурсних предметів вже відомий (Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, наказ МОНУвід 13.10.2017 року № 1378 Додаток 4).

Окрім першогообов’язкового конкурсного предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури, у додатку зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей.

ПРО ЗМІСТ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗНО-2018

На сайті Українського ЦОЯО оприлюднено характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2018 року.

Змінено порівняно з 2017 рокомкількість завдань в предметах:збільшено кількість завдань у тестах фізики (38) й хімії (52); зменшено - біології (48), географії (56);

Найсуттєвіші зміни відбулися у структурі сертифікаційних робіт з іноземних мов: додано нову частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)», суттєво збільшено кількість завдань – 59 (було 43)  і часвиконання - 150 хвилин (було 120 хв.), визначено порядок зарахування результатів для визначення оцінки державної підсумкової атестації випускників 2018 року, які вивчали мову на рівні стандарту або академічному та профільному рівні.

Зміст і складність тестів з усіх предметів ЗНО відповідатиме Програмам зовнішнього незалежного оцінювання(наказ МОНУ від 03.02.2016 № 77)

 

·   Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: www.zno-kharkiv.org.ua

·   Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук,професор, член-кореспондент НАПН України.

·   Додаткова  інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

Читати далі

Призери конкурсу юних художників

23.10.2017 10:28

20 жовтня учні Слоутського НВК взяли участь у першому конкурсі-пленері  юних художників «Золота осінь» . Протягом двох  годин  юні  майстри  образотворчого мистецтва     наполегливо писали  осінні пейзажі.

Учениця 9-го класу НВК Трофименко Дарина виборола 3-тє місце у старшій віковій категорії. Найяскравішими творчими роботами  визнали пейзажі Євменової Аліни (Березівський НВК) - 1 місце та Ворони Ірини (Шевченківський НВК ) - 2 місце. З поміж  учасників середноьї вікової категорії найкращими стали: Стеценко Діна (Березівський НВК) – 1 місце, Марченко Ілона (Шевченківський НВК) – 2 місце, та Білявська Анна (Первомайський НВК) – 3 місце. 

Переможці були нагороджені грамотами.  Підготувала призкера керівник гуртка Ольга Дмитрівна Демченко

Організатори  конкурсу: відділ освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради і  Центр дитячої та юнацької творчості Березівської ОТГ.

Юні  художники  порадували і журі , і глядачів різноманітністю  осінніх пейзажів, палітрою фарб, творчим підходом та креативністю своїх шедеврів. При оцінці конкурсних робіт враховувалися композиційна досконалість, творче вираження головної ідеї, образне рішення,  колірні співвідношення,  художній рівень та індивідуальність виконання і культура оформлення.
 

Читати далі

Участь в обласному семінарі вчителів історії

19.10.2017 10:08

Директор НВК та вчитель історії А.П.Гриценко 18 жовтня 2017 року взяв участь у засіданні обласної школи молодого вчителя з питання «Формування у старшокласників уміння використовувати інформаційні ресурси у процесі вивчення історії». Тема заходу відповідає темі кандидатської дисертації Андрія Петровича.

Тому він виступив перед молодими істориками, представивши досвід роботи. Молодий фахівець історії нашого НВК Микола Птерович  Понирко ознайомив присутніх зі шляхами активізації евристично-пошукової діяльності засобами аналізу історичних документів. 

В роботі обласної школи також взяли участь методист з історії та основ правознавства Сумського ОІППО Третьякова О.В., завідувач кафедри історії, правознавства та методики викладання Глухівського НПУ ім. О. Довженка, доктор історичних наук, професор Абакумова В.І., молоді фахівці-історики з Шосткинського, Роменського, Недригайлівського, Кролевецького, Глухівського районів, Березівської об’єднаної територіальної громади.

Цікавим та нетрадиційним був виступ молодого фахівця Березівського НВК Шумицької О.Л., яка поділилась досвідом участі та ведення вебінарів всеукраїнського масштабу.
Практична частина заходу була присвячена вікі-тренінгу «Як створювати та редагувати статті у Вікіпедії». Під керівництвом А.П.Гриценка  молоді фахівці із задоволенням робили дописи до української  Вікіпедії, вчились її редагувати.
 

Читати далі

Виграли турнір "Золота осінь"

12.10.2017 10:01

У середу, 11 жовтня, на стадіоні с. Слоут відбувся традиційний турнір з міні-футболу «Золота осінь» присвячений Дню захисника України. 

Змагалися футболісти 2004 року народження та молодші з навчально-виховних закладів Березівської об’єднаної територіальної громади. Турнір проходив за коловою схемою. Всі команди показали цікаву, технічну гру. 

В останньому турі змагань, маючи по чотири очка, у боротьбі за перемогу зійшлися футболісти Шевченківського та Слоутського НВК. Гра закінчилась з рахунком 0:0. У серії пенальті наші спортсмени і били влучно і у результаті стали переможцями турніру, а у шевченківців – срібло змагань. Третіми стали учні Первомайського НВК, здолавши з рахунком 1:0 команду Березівської школи.
 

Закінчились змагання чудовим настроєм учасників та нагородженням команд. Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ліана Мирошниченко привітала команди, подякували всім за цікаву, захоплюючу гру і нагородила учасників турніру. Команда-переможець отримала кубок, а призери змагань нагороджені грамотами, медалями відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради.

Читати далі

Турнір на честь вчителя в День фізкультурника

10.09.2017 08:32

У суботу, 9 вересня 2017 року на День фізичної культури і спорту, на території спортивного комплексу Слоутського НВК проходили змагання на честь педагога і відомого спортсмена Олександра Яковича Левченка. 

Під час урочистого відкриття з вітальним словом виступили староста села Слоут Людмила Горобченко та директор НВК Андрій Гриценко. Присутні на заході вдова, брат і друзі видатного спортсмена-земляка поділилися спогадами про Олександра Яковича та подякували організаторам за свято.

Також під час урочистостей головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Ліана Мирошниченко вручила грамоти за вагомий внесок у розвиток фізкультури та спорту вчителю фізичної культури Первомайського НВК Івану Гришину, тренеру з футболу Слоутського НВК Володимиру Вертієвцю, ветерану спорту с. Слоут Віктору Туру.


Продовжився день змаганнями з міні-футболу. Серед чотирьох команд ветеранів перемогу вибороли спортсмени з с. Шевченкове. У молодіжному міні-футболі кращими стали слоутчани. Першість серед юнаків 2003 р. н. та молодших виборола збірна Березівського НВК.


Помірялися силами й волейболісти. У результаті проведених поєдинків спортсменки команди Шевченкове тричі здолали суперниць зі Слоута і отримали перше місце. Серед чоловічих команд на волейбольному майданчику найсильнішою виявилася збірна Слоута. Дещо поступилися їм спортсмени із Сум (команда Райффайзен Банк Аваль).
Всі переможці і призери змагань отримали нагороди відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради.

Читати далі

Перший дзвоник з народним депутатом

01.09.2017 17:57

Вперше в історії Слоутської школи на Перший дзвоник завітав народний депутат України. У п’ятницю 1 вересня 2017 року на урочистості до Слоутського НВК завітав Андрій Леонідович Деркач.

 

Він привітав всіх зі святом День знань та побажав успіхів та подарував учням сучасну мультимедійну дошку. Також першокласники отримали від народного депутата розклади уроків, а всі молодші школярі – ростоміри.

Вихованці гуртків також подарували почесному гостю квіти та обереги, зроблені власними руками.

Також на святі виступили з привітання Березівський сільський голова Надія Михайлівна Артеменко, заступник Анатолій Миколайович Тимощенко.

Директор НВК Андрій Петрович Гриценко вручив кращим учням Похвальні листи та привітав всіх з початком нового 2017/2018 навчального року, який є для навчального закладу ювілейним – 50-м.

Першокласники, крім того, отримали подарунки від ТОВ "АФ імені Чапаєва" ТОВ "Росток-Холдинг" 

Всі учні за гарною традицією поклали квіти до меморіали загиблим слоутчанам у Другій світовій війні.

Потім пройшов перший урок присвячений впровадженню Концепції нової української школи та обраної теми «Україна – це Європа». 

Читати далі

В Слоуті відкрили памятник

23.08.2017 18:55

Напередодні Дня Незалежності України 23 серпня 2017 року учні, вчителі Слоутського разом із слоутчанами та жителями інших сіл Березівської ОТГ  увіковічили пам’ять героїв, які ціною свого життя відстоювали незалежність і територіальну цілісність України. 

В цей день - День Державного Прапора було відкрито Монумент у парку поряд з Будинком культури. Його автором і творцем став талановитий глухівський митець Геннадій Матюхін. 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв усіх часів. Виступаючи перед зібранням, учасник АТО Василь Понирко і секретар сільської ради Галина Прилуцька подякували нинішньому поколінню борців за їх подвиг, привітали земляків із державними святами – Днем Прапора та Днем Незалежності України, та наголосили, що цей пам’ятник присвячується тим, хто виконав і виконує військовий обов’язок перед Батьківщиною.


Після закінчення мітингу присутні поклали квіти до монументу, віддавши шану світлій пам'яті про захисників України.
Продовжилися святкування концертною програмою у Слоутському СБК. Із 26-ю річницею Незалежності присутніх в залі привітала голова Березівської громади Надія Артеменко. 

 

Читати далі

Працівники НВК - члени територіальної оборони

14.08.2017 18:43
 
Згідно з планом підготовки підрозділів територіальної оборони оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України на Сумщині розпочались збори із загонами оборони.
Практичний призов проведено на базі Глухівського об'єднаного міського комісаріату.
Під час зборів особовий склад загону відпрацює програму підготовки за військовими дисциплінами, зокрема, тактико-спеціальної, військово-медичної, інженерної та вогневої підготовки.
З метою набуття практичних навичок в застосуванні стрілецької зброї та перевірки тактичної злагодженості дій відбудуться навчання, в ході яких будуть відпрацьовані елементи ведення бою у лісовій місцевості.
До підготовки військовослужбовців загонів територіальної оборони залучені інструктори з досвідом ведення бойових дій в ході антитерористичної операції на Сході України.
Прес-служба оперативного командування “Північ”
 
 
Командувач військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Володимир Кравченко особисто перевірив хід проведення зборів та відзначив високий рівень організації заходу і відмітив глибокий патріотичний настрій його учасників.
Також командувач військ подякував за плідну співпрацю та всебічне надання допомоги в проведенні збору керівництву Глухівської районної державної адміністрації.
Безпосередньо в польових умовах учасники заходу вдосконалюють практичні навички з тактичного пересування, ведення вогню з різних типів стрілецької зброї, метання ручних гранат, мінної безпеки та надання первинної медичної допомоги.
Варто зазначити, що задля перевірки навченості та визначення ступеню злагодженості дій загонів, наприкінці заходу, на виділеній ділянці лісової місцевості буде проведено двостороннє навчання.
Як прокоментував цю подію заступник обласного військового комісара підполковник Олег Скічко, у військових навчаннях візьме участь близько 500 чоловік – добровольці як з міста, так і сіл району віком від 18 до 60 років. Саме вони на ці три дні навчань зі звичайних громадян переходять в статус військових, які готові виконувати завдання своїх військових командирів з захисту території та України в цілому. Слід зазначити, що серед людей, які готові при потребі стати на захист своєї Батьківщини і для цього проходять військовий вишкіл, не лише працівники організацій і установ району та міста, а й їх керівники, сільські та селищні голови, керівництво району та міста.
Під час зборів особовий склад загону відпрацьовує програму підготовки за військовими дисциплінами, зокрема, тактико-спеціальній, військово-медичній, інженерній та вогневій підготовці, також елементи ведення бою у лісовій місцевості. 
Заняття проходять на двох полігонах. Тероборонівці працюють у командах під керівництвом інструктора, отримують досвід несення служби на блокпосту, проведення обшук авто, блокування, руху за маршрутом, користування картами, а також що таке бойове злагодження і як діяти в загоні під час боротьби з військовою ворожою агресією.  Для підготовки ж військовослужбовців загонів територіальної оборони залучені інструктори з досвідом ведення бойових дій у ході антитерористичної операції на сході України.
Тиждень  - з 11 по 17 серпня 2017 року працівники НВК - чоловіки взяли участь на зборах у підготоці підрозділів територіальної оборони оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України 
 
 
Вони разом з іншими жителями Глухова і району відпрацювали програму підготовки за військовими дисциплінами, зокрема, тактико-спеціальної, військово-медичної, інженерної та вогневої підготовки. Учасники заходу вдосконалили практичні навички з тактичного пересування, ведення вогню з різних типів стрілецької зброї, метання ручних гранат, мінної безпеки та надання первинної медичної допомоги.
 

Читати далі

День села Слоут

25.06.2017 18:34

У суботу, 24 червня, широко відзначили День села у Слоуті.

Вихователі ДНЗ "Волошка" Слоутського НВК зранку розпочали насиченою програмою конкурсів та ігор для маленьких слоутчан. Казкові герої розважали малечу під час театралізованого заходу «Чарівні принцеси». Потому юні жителі села брали участь у різноманітних спортивних конкурсах.

Далі відбулася найприємніша та найзначиміша подія для молоді Слоута – відкриття оновленого парку культури і відпочинку. Тут реконструювали все: плиткою вимостили доріжки, встановили сучасні комфортні лави та ліхтарі, полагодили танцювальний і дитячий майданчики. Родзинкою відновленої території відпочинку став спортивний майданчик з вуличними тренажерами. Така платформа для розвитку фізичної культури стала надзвичайно популярною серед населення: і діти, і дорослі ставали в чергу, щоб випробувати сили на новенькому обладнанні. Зазнало змін і подвір’я будинку культури – замість старого потрісканого асфальту з’явилося нове дорожнє покриття.

Продовжилися святкування урочистостями та концертом у сільському будинку культури. Слова подяки жителям села, впевненості у світлому майбутньому та найкращі побажання прозвучали в привітанні голови громади Надії Артеменко. Староста села Людмила Горобченко, керуюча справами виконкому Березівської сільради Галина Фесенко, директор Центру культури і дозвілля Володимир Цюкало щиро поздоровили слоутчан, побажали всіх гараздів і провели урочисту церемонію нагородження. 

Читати далі

Слоутська родина - друга у громаді

15.06.2017 18:51

У середу, 14 червня шість родин Березівської громади у складі мами, тата і дитини (учня початкових класів) взяли участь у змаганнях «Тато, мама, я - спортивна сім’я». У рамках оздоровчо-відпочинкової кампанії такий цікавий захід організували відділ освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради та Березівський НВК.

Зробивши веселу розминку, боротьбу за звання найспортивніших розпочали родини Пісоцьких (Березівський НВК), Мовчанів (Іващенківський НВК), Ільченків (Шевченківський НВК), Соболів (Первомайський НВК), Шуліків (Обложківський НВК) та Довгополих (Слоутський НВК). На шляху до перемоги сім’ї доклали максимум зусиль, показали спритність та майстерність у стрибках на скакалці, комбінованій естафеті, стрибках у довжину, «перенесенні сім’ї», боулінгу і перетягуванні канату. Підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

Родина Довгополих виборола дурег місце. На загадку про чудовий день вони отримали грамоти, пам’ятні подарунки та солодощі.  

Читати далі

Успіх на обласному фестивалі «Веселка творчості»

28.04.2017 16:28

27 квітня 2017 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний фестиваль «Веселка творчості». У цьому заході взяли участь 50 юних майстринь вишивки позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області. Вихованці гуртків змагались в чотирьох номінаціях «Український рушник», «Українська сорочка», «Побутові речі» та «Оригінальний жанр». Також у рамках фестивалю відбулися ще й творчі майстерні та авторські виставки.

Учасники фестивалю продемонструвала близько 350 своїх творчих наробок, вишитих виробів, в яких було відтворено колорит рідного краю. Крім цього, ще проведено і майстер класи, круглий стіл за участю керівників гуртків та членів журі. Учасники заходу обмінювалися досвідом та активно спілкувалися.

За результатами фестивалю учениця 5-го класу Слоутського НВК Пата Діана (керівник Оксана Петрівна Лихошапка) в номінації «Український рушник» виборола ІІІ місце. Журі відзначило її високий рівень виконавської майстерності у віковій категорі 7-11 років.

Незабаром вихованці гуртка «Оберіг» під керівництвом О.П.Лихошапки продемонструють свої творчі наробки на Х Міжнародному фестивалі «Смарагдові витоки», що буде проходити з 19 по 21 травня в м.Мукачево. Тож побажаємо вихованцям нових творчих звершень.

 

Читати далі

Народний депута Андрій Деркач в НВК

21.04.2017 16:16
У п’ятницю, 21 квітня 2017 року, у рамках робочої поїздки село Слоут відвідав народний депутат України Андрій Деркач. Разом з народним обранцем до села завітали  депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев, голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія Сокол, голова Березівської об’єднаної територіальної громади Надія Артеменко та інші. 
 
Під час візиту напередодні Міжнародного дня Землі та на честь вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни поважні гості спільно з учнями Слоутського НВК висадили дерева і троянди. Молоді ялини ростимуть біля пам’ятника загиблим у роки Великої Вітчизняної війни льотчикам. Кущі прекрасних квітів милуватимуть око на цьогоріч облаштованій клумбі біля місцевого Будинку культури. Загалом дали життя тридцятьом рожевим кущам. Цим «зеленим» заходом поклали початок акції «Подаруй селу троянду». Звертаючись до присутніх, голова Березівської  ОТГ Надія Артеменко закликала всіх створювати красу навколо себе та зробити  Слоут трояндовим селом.
 
Учні НВК тепло зустріли делегацію та подякували гостям за вагому допомогу, надану в ремонті приміщення, та створення прекрасних умов для навчання маленьких жителів села. Талановиті школярі ж віддячили присутнім концертом, а парламентарю подарували оберіг. А. Деркач пообіцяв і надалі підтримувати освітні проекти та обов’язково завітати до Слоута на свято першого дзвоника й узяти участь у відкритті оновленого класу для першачків.
 
Звісно не обійшлося без обговорення нагальних питань життя села, таких, як реконструкція шкільного стадіону і їдальні для вихованців НВК та ряду інших. Високі гості запевнили, що по можливості сприятимуть у вирішенні цих проблем.
Більше  ФОТО: vk.com/album-57555412_243586997
 
Подарунок від народного депутата - ікону Божої Матері «Живоносне джерело», привезену зі святої гори Афон, отримали прихожани храму Різдва Пресвятої Богородиці.У п’ятницю, 21 квітня, у рамках робочої поїздки село Слоут відвідав депутат Верховної Ради України Андрій Деркач. Разом з народним обранцем до села завітали  депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев, голова Глухівської районної держадміністрації Вікторія Сокол, голова Березівської об’єднаної територіальної громади Надія Артеменко та інші. Під час візиту напередодні Міжнародного дня Землі та на честь вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни поважні гості спільно з маленькими слоутчанами висадили дерева і трояни. Молоді ялини ростимуть біля пам’ятника загиблим у роки Великої Вітчизняної війни льотчикам. Кущі прекрасних квітів милуватимуть око на цьогоріч облаштованій клумбі біля місцевого будинку культури. Загалом дали життя тридцятьом рожевим кущам. Цим «зеленим» заходом поклали початок акції «Подаруй селу троянду». Звертаючись до присутніх, голова Березівської  ОТГ Надія Артеменко закликала всіх створювати красу навколо себе та зробити  Слоут трояндовим селом.
 
Тепло зустріли делегацію в Слоутському НВК. Педагогічний колектив щиро подякував гостям за вагому допомогу, надану в ремонті приміщення, та створення прекрасних умов для навчання маленьких жителів села. Талановиті школярі ж віддячили присутнім концертом, а парламентарю подарували оберіг. А. Деркач пообіцяв і надалі підтримувати освітні проекти та обов’язково завітати до Слоута на свято першого дзвоника й узяти участь у відкритті оновленого класу для першачків.
 
Приємно здивувала нардепа місцева амбулаторія, що укомплектована на досить високому рівні. Де медики можуть не тільки надати невідкладну допомогу, а й провести необхідні маніпуляції та фізіотерапевтичні процедури.
 
Звісно не обійшлося без обговорення нагальних питань життя села, таких, як реконструкція шкільного стадіону і їдальні для вихованців НВК та ряду інших. Високі гості запевнили, що по можливості сприятимуть у вирішенні цих проблем.
 
Подарунок від народного депутата - ікону Божої Матері «Живоносне джерело», привезену зі святої гори Афон, отримали прихожани храму Різдва Пресвятої Богородиці.
Читати далі

Акція Аграрної партії “Дерево випускника 2017”

19.04.2017 16:16

У середу 19 квітня 2017 року випускники нашого  НВК (четвертокласники та девятикласники) на чолі з директором Андрієм Петровичем Гриценком та разом з директором Інституту лубяних культур Національної академії аграрних наук України Ігорем Олексійовичем Маринченком висадили яблуневу алею на території старого саду Слоутського НВК.  

В акції «Дерево випускника 2017», що відбулася за підтримки Сумської обласної організації Аграрної партії України також взяли заступники директора  і класні керівники НВК.

Читати далі

Навчання з цивільної оборони

18.04.2017 14:58

У вівторок 18 квітня 2017 року в Слоутському НВК були проведені щорічня навчання з цивільного захисту. 

Згідно з планом навчання раптово прозвучала сирена і учні всієї школи терміново покинули приміщення НВК і пермістились до умовного протирадиаційного укриття. 

Директор НВК Андрій Петрович Гриценко та відповідальний за цивільний захист в Березівській ОТГ  Василь Пилипович Понирко дали оцінку навчанню. 

Медичний працівник НВК Олена Юріївна Гриценко та вчитель захисту Вітчизни Віктор Миколайович Шевченко провели для учнів всеобуч з надання першої медичної допомоги т а використання протигазів в умовах моджливих техногенних катастроф

 

Читати далі

ВІТАЄМО УЧАСИКІВ ФЕСТИВАЛЮ «ТАЛАНТИ ТВОЇ, МІЙ РІДНИЙ КРАЮ»

14.04.2017 15:53

ВІТАЄМО УЧАСИКІВ ФЕСТИВАЛЮ

«ТАЛАНТИ ТВОЇ, МІЙ РІДНИЙ КРАЮ»

 

І місце – Ляшко Ангеліна – номінація «Вокалісти»

І місце – вокальний ансамбль «Козачата»

І місце – тріо у складі Науменко Єлізавети, Науменка Максима та Петренка Сергія

І місце – тріо у складі Ляшко Ангеліни, Кнуренко Яни та Довгополої Аліни

І місце – хореографічний колектив «Смайл»

ІІ місце – Науменко Максим в номінації «Вокалісти»

ІІ місце – вокальний колектив «Зіронька»

ІІ місце – дует у складі Ляшко Ангеліни та Довгополої Аліни

ІІ місце – хореографічний колектив «Крапелька»

ІІ місце – хореографічний колектив «Селяночка»

ІІ місце – хореографічний колектив «Асорті»

ІІІ місце – Богданович Єлизавета в номінації «Вокалісти»

ІІІ місце – Богданович Єлизавета в номінації «Вокалісти»

ІІІ місце – дуте у складі Науменка Максима та Петренка Сергія

Читати далі

Участь у обласному семінарі

12.04.2017 09:21

У середу 12 квітня 2017 року в рамках Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу»заступник дирекора НВК Ірина Олександрівна Тюльпа взяла участь в науково-практичному семінарі «Соціальна згуртованість – умова зростання успішної особистості», що проходив у комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. 

Учасниками науково-практичного семінару були заступники директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів, які є учасниками Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу», та заступники директорів з навчально-виховної роботи опорних шкіл об’єднаних територіальних громад Сумської області.

Метою заходу було ознайомлення з основними поняттями та категоріями соціальної згуртованості; обговорення переважаючих факторів розвитку соціальної згуртованості усіх суб’єктів освітнього процесу; набуття первинних вмінь щодо впровадження інноваційних технологій встановлення партнерських відносин між усіма учасниками освітнього процесу.

Відкрив захід проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук Грицай Сергій Михайлович, який у своєму виступі наголосив на важливості укладення угоди про надання освітніх послуг, методичної допомоги та науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу між Комунальним закладом Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та об’єднаною територіальною громадою з метою успішної взаємодії усіх суб’єктів освітнього процесу.

У рамках науково-практичного семінару, Алла Вікторівна Вознюк, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології, завідувач науково-дослідною лабораторією з організації роботи опорних шкіл, використовуючи інтерактивні техніки, ознайомила учасників семінару з основними поняттями та категоріями соціальної згуртованості та здійснила обговорення переважаючих факторів розвитку соціальної згуртованості усіх суб’єктів освітнього процесу.

З метою набуття первинних вмінь в учасників семінару, Наталія Миколаївна Чижиченко,кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології, обґрунтувала причини виникнення перешкод у встановленні партнерських відносин між усіма учасниками освітнього процесу з об’єднаною територіальною громадою та запропонувала найбільш оптимальні інноваційні технології щодо їх подолання.


 

Читати далі

Відзначили 5-річчя з дня створення Музею спортивної слави села Слоут

18.03.2017 11:40

У пятницю 17 березня виповнилось 5 років з дня створення відомим на Глухівщині громадським діячем та спортсменом Олександром Левченком Музею спортивної слави села Слоут.

Гіркоти цьому приємному заходу додала передчасна смерть самого Олександра Яковича 19 січня цього року.

Відзначення п'ятиріччя спортивного музею переросло у вечір пам’яті його засновника.

Директор комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Березівської сільської ради Володимир Цюкало вручив брату засновника музею Віктору Левченку іменну табличку про присвоєння музею спортивної слави села імені Олександра Левченка та розповів про його створення, показавши присутнім газету «Сумщина» п’ятирічної давності, де на першій сторінці був опублікований матеріал про відкриття музею.

Директор Слоутського НВК та історик Андрій Гриценко провів для всіх присутніх інтерактивну екскурсію музеєм спортивної слави села Слоут.

В ході живого спілкування на тематичному заході друзі-спортсмени, односельці і жителі навколишніх сіл та міст Сумщини говорили про те, як створювався музей, згадували емоційні сторінки із життя видатної людини, якою, безперечно, був Олександр Левченко. Багато теплих слів на адресу свого тренера сказали його вихованці – учні Слоутського НВК.

Щиро і душевно, аж до сліз, розчулив всіх присутніх відеофільм, присвячений життю і діяльності Олександра Левченка. Він був людиною - вогником, доброю, життєрадісною, порядною, принциповою... Не з розрахунку, а за велінням серця намагався служити людям.

Лейтмотивом заходу стало виконання Євгенієм Дзекелєвим гімну команди «Чапаєвець» «Королі Слоутского спорту», який написав в далекі вже 1980-ті відомий глухівський поет та журналіст Микола Єроха.

Читати далі

З інноваційними технологіями до вивчення рідної мови

16.03.2017 11:17

«Інноваційні форми роботи як засіб удосконалення професійної компетентності  педагога». Під такою назвою на базі комунального закладу Березівської сільської ради «Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка»» пройшов семінар-практикум учителів української мови та літератури. Візитну картку навчального закладу презентував директор НВК Андрій Петрович Гриценко, який познайомив учасників семінару з досягненнями педагогічного та учнівського колективу, гості відвідали «Галереєю учасників АТО» та «Галереєю директорів школи».

Засідання «круглого столу» учителів української мови та літератури відкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Олександрівна Тюльпа, яка поділилася досвідом роботи (презентувала власний досвід роботи) над педагогічною проблемою «Розвиток пізнавальної діяльності учнів у процесі вивчення предметів філологічного циклу засобами ігрових технологій» та запросила учасників семінару до методичного «Інтелект-кафе». Вишукані «страви» сік «Інновація», «Тістечко з родзинками», салат «Я роблю це так», десерт «Привіт» дали можливість учителям-словесникам не лише в нетрадиційній формі познайомитися з інноваційними формами роботи, а й  висловити власні думки щодо їх використання в процесі вивчення  української мови та літератури.

Гарного настрою та позитивних емоцій додав учасникам семінару виховний захід «Рід. Родина. Україна», проведений учителем української мови та літератури Оксаною Петрівною Лихошапкою. Народні символи та обряди, обереги роду й народу, вдало поєднані з традиційними та інноваційними формами роботи педагога, створили особливу атмосферу духовної, творчої співпраці вчителя, батьків, учнів. Високу оцінку отримала виставка творчих робіт вихованців гуртка «Оберіг» «Талантами хай славиться земля», яку підготувала О.Лихошапка.

З питання підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання перед учасниками семінару виступила завідувач методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Тетяна Миколаївна Ковтун, яка відзначила плідну роботу вчителів-філологів та познайомила з новими змінами в складанні ДПА у формі ЗНО.

Семінар пройшов в атмосфері творчої співпраці та взаєморозуміння. На згадку гостям подарували обереги-символи.

Читати далі

Слоутстькі волейболісти - чемпіони Березівської громади

27.02.2017 11:00

У пятницю 24 лютого 2017 року в спортивному залі Березівського НВК пройшли змагання з волейболу серед юнаків в залік ХХV спортивних ігор школярів.

Наші волейболісти Слоутського НВК  змагались із трьома командами: Березівського, Шевченківського та Первомайського НВК Березівської сільської ради. Підготував команду вчитель фізичної культури Віктор Миколайович Шевченко

Турнір проходив по круговій системі і після емоційних баталій перше місце посіла команда юнаків Слоутського НВК.

На другомі місці шевченківці, третє місце виборола команда Первомайського НВК. Господаоі змагань стали останніми. 

Читати далі

Участь у семінарі

21.02.2017 11:18

У понеділок 20 лютого на базі Березівського НВК пройшов методичний бенефіс вчителів історії та суспільних дисциплін освітніх закладів Березівської громади.

Свій досвід роботи з проблеми « Формування предметних компетентностей та розвиток творчого потенціалу учнів на уроках історії та суспільних дисциплін» презентувала учитель історії  Березівського  та Слоутського НВК Неллі Валеріївна Лубенець 

Історики, серед яких і Андрій Петрович Гриценко, мали можливість переглянути урок з основ правознавства ( 9 клас), відвідати творчу лабораторію молодого вчителя, взяти участь в « Історичному марафоні». В ході зустрічі були розглянуті питання щодо особливості проведення ЗНО та ДПА у 2017 році, участі ЗНЗ громади у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, опрацьовані вимоги до ведення документації педагогами тощо.

Читати далі

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів

16.02.2017 11:59

Традиційно 15 лютого слоутські школярі відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Урочистою ходою, несучи Державний прапор, учні разом зі своїми вчителями пройшли колоною по центру села до Пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Тут відбулась вахта пам’яті. В 1985 році в Афганістані загинув слоутчанин Михайло Олександрович Оничко.

Воїн-інтернаціоналіст Петро Іванович Шакотько виступив з нагоди Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

Школярі разом із заступником Березівського сільського голови Анатолієм Миколайовичем  Тимощенком та в.о. старости с. Слоут Людмилою Володимирівною Горобченко поклали квіти до пам’ятного знака.

Учні 5-10 класів також відвідали вдома воїнів-інтернаціоналістів Слоута. Також на класних годинах вони переглянули фільми про Михайла Оничка та відкриття пам’ятного знака. 

 

БІльше ФОТО: vk.com/album-57555412_241242821

Читати далі

Участь в обласному семінарі

16.02.2017 10:59

15 лютого 2017 року на базі навчальних закладів м. Шостка відбулася розширена нарада-семінар «Інноваційне середовище навчального закладу у форматі Концепції «Нова українська школа».

Учасниками наради-семінару директорів, заступників директорів та вчителів інформатики опорних шкіл області також стали і наші фахівці: Андрій Петрович Гриценко, Ірина Олександрівна Тюльпа та Марина Сергіївна Бурик. 

Завідувач науково-дослідної лабораторії з організації роботи опорних шкіл, завідувач кафедри психології комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, кандидат психологічних наук, доцент, Вознюк Алла Вікторівна, у своєму виступі наголосила на визначальній ролі директора опорної школи для успішного створення інноваційного освітнього середовища.

У рамках наради-семінару відбулися майстер-класи з тем:

1. «Використання ІТ-технологій та ігрового програмного забезпечення в початковій школі» (Левченко Лариса Олександрівна, учитель початкових класів Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11);

2. «Використовуємо інноваційні технології для розвитку критичного мислення та дослідницьких навичок учнів» (Бур Олена Василівна, заступник директора з науково-методичної роботи, Гутак Інна Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, Шевченко Людмила Миколаївна, учитель інформатики Шосткинського навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області);

3. «Працюємо у хмарному середовищі» (Головатюк Світлана Миколаївна, заступник директора, Крутова-Оникієнко Ольга Олександрівна, учитель хімії, Слуцька Ірина Анатоліївна, учитель інформатики Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради Сумської області);

4. «Творчі проекти як складова розвитку інноваційного середовища» (Ковтун Світлана Валентинівна, заступник директора, Пата Олена Іванівна, учитель інформатики Шосткинської гімназі Шосткинської міської ради Сумської області).

Під час наради-семінару відбулася презентація проекту «Розумники» на тему «Сучасні рішення для освіти» (Василь Рилєєв, комерційний директор ТМ «Розумники», Тетяна Даніліна, учитель-тренер).

Читати далі

Тиждень зарубіжної літератури

28.01.2017 11:09
у Слоутському НВК з 23 січня по 27 січня 2017 року пройшов тиждень зарубіжної літератури. Учні 5-10 класів взяли активну учать у всіх запланованих заходах.
 Розпочався тиждень з  тематичної лінійки « Зарубіжна література – духовна скарбниця людства». 
 
 
Для учнів 5-7 класів був проведений літературний КВК «У чарівному світі казки». На цьому заході учні згадали  свої улюблені казки, впізнавали героїв за портретною характеристикою, знаходили «загублені речі», інсценізували народні казки на сучасний лад, передбачали подальшу долю казкових героїв. 
 
Учні 8 класу стали учасниками засідання круглого столу «Література Середньовіччя у сучасному розумінні», де більш детально ознайомились із творчими набутками представників цієї епохи і мали можливість зрозуміти, що заклик до єднання – це тема, що хвилює суспільство і внаш час. Заочна мандрівка «Україна очима зарубіжних письменників» була підготовлена для учнів 9 класу, під час якої вони відстежували зв’язки зарубіжних письменників із  Україною. Учні 10 класу підготували презентації «Письменники –ювіляри 2017 року». Крім цього, учні 5-7 класів малювали ілюстрації до улюблених творів  із зарубіжної літератури, декламували вірші російських поетів, випустили стінгазету « Зарубіжні казкарі». Кращі з кращих за активну участь отримали солодощі.
Вцілому, тиждень збагатив учнів «дотиком до прекрасного», систематизував знання з вивчених тем, спонукав замислитись учнів над вічними проблемами людства.
 
у Слоутському НВК з 23 січня по 27 січня 2017 року пройшов тиждень зарубіжної літератури. Учні 5-10 класів взяли активну учать у всіх запланованих заходах.
 Розпочався тиждень з  тематичної лінійки « Зарубіжна література – духовна скарбниця людства». 
 
Для учнів 5-7 класів був проведений літературний КВК «У чарівному світі казки». На цьому заході учні згадали  свої улюблені казки, впізнавали героїв за портретною характеристикою, знаходили «загублені речі», інсценізували народні казки на сучасний лад, передбачали подальшу долю казкових героїв. 
 
Учні 8 класу стали учасниками засідання круглого столу «Література Середньовіччя у сучасному розумінні», де більш детально ознайомились із творчими набутками представників цієї епохи і мали можливість зрозуміти, що заклик до єднання – це тема, що хвилює суспільство і внаш час. Заочна мандрівка «Україна очима зарубіжних письменників» була підготовлена для учнів 9 класу, під час якої вони відстежували зв’язки зарубіжних письменників із  Україною. Учні 10 класу підготували презентації «Письменники –ювіляри 2017 року». Крім цього, учні 5-7 класів малювали ілюстрації до улюблених творів  із зарубіжної літератури, декламували вірші російських поетів, випустили стінгазету « Зарубіжні казкарі». Кращі з кращих за активну участь отримали солодощі.
Вцілому, тиждень збагатив учнів «дотиком до прекрасного», систематизував знання з вивчених тем, спонукав замислитись учнів над вічними проблемами людства.
 
Читати далі

Солодкі та радісні свята в оновленій школі

30.12.2016 17:31

У четвер 29 грудня 2016 року у Слоутському НВК почалось святкування Нового 2017 року.

Спочатку відзначили найбільше свято року наймолодші – вихованці ДНЗ «Волошка». Вся заходи проходили в оновленому актовому залі НВК, який разом із коридорами І поверху були капітально відремонтовані в жоітні – грудні 2016 року.

Дошкільнята співали, розповідали вірші і водили хороводи. Вихователі і помічники вихователів перевтілились у сучасних казкових героїв дуже порадували маленьких дітей.

Наступного дня для учнів школи виступали казкові герої в яких перевтілились артисти народного театру "Пілігрім" Глухівського районного Будинку культури. Діти водили хороводи, брали участь в конкурсах та веселились до душі. А потім показували власні номери художньої самодіяльності.

Всі школярі та вихованці ДНЗ "Волошка" Слоутського НВК отримали солодкі подарунки від ТОВ "АФ ім. Чапаєва"  ТОВ «Росток-Холдинг» (директор Шутко Галина Петрівна).

Також багато учнів отримали солодощі, які були придбані за кошти Слоутського НВК.  

Крім того всі класи, що брали участь в конкурсі на кращий новорічний кабінет а також в конкурсі на кращі новорічні костюми також були нагороджені солодощами (тортами)

від приватного підприємства "Левченко" (Віктор Якович, Олександр Якович та Володимир Якович Левченки)

Значну допомогу у святкуванні Новорічних свят у НВК також надало Слоутське лісництво (лісничий Ховренко Анатолій Іванович), а також цілий ряд приватних підприємців села Слоут:

Кривонос Олександр Андрійович та Кривонос Юлія Олександрівна,

Сачко Олена Олександрівна,

Нестеренко Віталій Анатолійович,

Кошева Тетяна Вікторівна,

Мисік Микола Олександрович,

Радченко Олена Федорівна,

Веретьонник Ольга Василівна,

Набойченко Світлана Миколаївна,

Фесенко Надія Михайлівна

А також підприємець із Шостки, що має магазин в Слоуті (по вул. Шкільній).

Тож кожен, хто брав участь у конкурсах отримував конфети. Не залишились без солодких подарунків і відмінники НВК та призери олімпіад. Крім того солодкі призи отримали практично всі учні, що були визначені кращими в тій чи іншій номінації. 

 

Більше ФОТО за посиланням: vk.com/album-57555412_239603062

Читати далі

Слоутські учні побували на Президентській ялинці

29.12.2016 16:56

11 кращих учнів Слоутського НВК в передноворічні дні побували з екскурсією в Києві.

Переможці предметних олімпіад, мистецьких конкурсів та активісти громадського життя школи відвідали у Національному палаці «Україна» новорічну виставу-феєрію «Скринька бажань» представлену кращими  акторами Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.

Також слоутчани побували біля головної ялинки України на Софіївській площі столиці та відвідали національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) де побачили Резиденцію Діда Мороза та Головну льодову арену.

Змістовна екскурсія стала можливою завдяки фінансової підтримки відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради, адміністрації Слоутського НВК. 

 

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_239548126

Читати далі

Відзначили День пам'яті жертв Голодоморів

26.11.2016 15:32

У пятницю - суботу 25 - 26 листопада 2016 року у Слоутському НВК було проведено ряд заходів з нагоди 83-х роковин Голодомору 1932-1933 років. 

Спочатку учні на клачсних годинах переглянули фільми про страшні радянські Голодомори. 

Потім всі учні школи у пятницю 25 листорпада разом із вчителями пройшли памятною ходою центром села із національною символікою. 

Було проведено траурний мітинг біля Поклонного хреста в центрі села. Кращі учні Стеценко Анастасія та Гриценко Вадим поклали живі гвозидики, оперезані чорною стрічкою, до символічного памятника жертвам штучного голоду. 

Крім директора НВК Андрія Петровича Гриценка на мітингу також виступила художній керівник Слоутського СБК Альона Григорівна Нахабич. 

В суботу 26 листопада кожен із учнів у власних домівках взяли участь у традиційній загальнонайціональній акції "Запали свічку". 

 

Читати далі

Слоутські школярі стали призерами Всеукраїнського фестивалю «Золота Антилопа»

21.11.2016 16:30

18-20 листопада 2016 року вихованці трьох гуртків Слоутського НВК взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі – конкурсі дитячих творчих колективів «Золота Антилопа». Він проходив у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана в рамках Фестивального Руху «ПОТОКИ ТВОРЧЕСТВА» та під егідою Української федерації танців і Української федерації дитячих творчих колективів.

Учасниками фестивалю були дитячі колективи з різних куточків України, які показали свою майстерність в  таких номінаціях: хореографія, театральний жанр, інструментальний жанр, вокальне (ансамблі, мюзикли, естрадний вокал, окремі виконавці),колективи оригінального жанру (пластичний етюд, акробатика, еквілібрування, художнє та  декоративно-ужиткове мистецтво. Всього на розгляд компетентного журі було представлено 65 номерів.  Фестиваль було розпочато з параду учасників, а потім проходила сама концертна програма.

Учні Слоутського НВК разом зі своїми керівниками гурткової роботи: Оксаною Петрівною Лихошапкою та Юлією Вікторівною Сачко продемонстрували свою творчість в трьох номінаціях: театральний жанр (постановка уривку з казки «Дідова та бабина дочка» на сучасний лад), хореографія (танцювальний колектив «SMILE») та декоративно-ужиткове мистецтво (презентація виробів, що були виготовлені для учасників АТО).  

Також під час проведення фестивалю відбувалися і майстер класи, в яких приймали участь наші учні. Вони виготовляли ляльки-обереги для учасників АТО та вчилися танцювати (чечетка) на великій сцені. Фестиваль тривав з самого ранку і до вечора.

Після виступу всіх колективів відбулося ще й засідання круглого столу з керівниками, під час якого члени журі проаналізували всі виступи та висловили свої побажання для керівників на подальшу їхню роботу.

Як результат плідної роботи, наші учні вибороли три призові місця (у номінації «Театральний жанр» - ІІІ місце, Хореографія - ІІІ місце та декоративно-ужиткове мистецтво ІІ місце (Диплом «Зірка майстерності»).  Крім цього, всі учасники були нагороджені ще й дипломами та отримали на згадку іменний календар.

Читати далі

Слоутський НВК выдвыдав заступник Голови ОДА

02.11.2016 11:47

У вівторок 1 листопада 2016 року у Слоутському НВК в рамках візиту до Березівської громади побували тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО та начальник управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО.

Під час візиту керівник області відзначив: «Я бачу, що ви провели значну роботу, замінили вікна у всіх навчальних кімнатах, актовій та спортивній залах. Але і в подальшому керівництво закладу і громади має бути активним у підготовці проектів, які дають змогу отримати додаткові кошти».

Голова Березівської  об'єднаної громади Надія Артеменко показала новий шкільний автобус, який не тільки возитиме дітей до школи, але й буде використовуватися для підвозу дітей на різноманітні змагання й конкурси.

 

 
Березівська громада сьогодні є яскравим прикладом ефективного використання коштів та управління територією. За майже рік існування вона досягла неабияких позитивних результатів, головні з яких полягають у розвитку інфраструктури і поліпшенні якості послуг на селі.
Вона наразі є зразком і своєрідним дороговказом для інших 14 об’єднаних територіальних громад, які утворилися на Сумщині в цьому році.
 
Олександр Марченко ознайомився з комплексом робіт, що проведені на об’єктах соціальної сфери протягом 10 місяців, тобто за період існування об'єднаної громади. Він відвідав села Слоут та Березу, проінспектував навчальні, медичні заклади громади та побував на комунальному підприємстві, яке належить ОТГ.
 
Голова Березівської громади Надія АРТЕМЕНКО прокоментувала, що в селі Слоут вже проведено великий обсяг робіт. Зокрема, здійснено капітальний ремонт Слоутського будинку культури, де замінено вікна, відремонтовано дах, здійснено внутрішні роботи. На вулицях села реконструйовано вуличне освітлення, встановлено сонячні ліхтарі.
 
Посадовці також оглянули Слоутську амбулаторію, де наразі проводиться комплекс внутрішніх ремонтних робіт, замінені вікна на металопластикові.
 
«Найближчим часом сюди планується завезення медичного обладнання, комп'ютерної техніки, – зазначив Сергій Бутенко. – Також на часі питання забезпечення медичним персоналом, а в перспективі тут планується навіть створення місцевої лабораторії».
 
Олександр Марченко також поцікавився роботою місцевого комунального підприємства, оглянув нещодавно придбане обладнання. Під час візиту до місцевого навчально-виховного комплексу посадовець відзначив: «Я бачу, що ви провели значну роботу, замінили вікна у всіх навчальних кімнатах, актовій та спортивній залах. Але і в подальшому керівництво закладу і громади має бути активним у підготовці проектів, які дають змогу отримати додаткові кошти».
 
Голова об'єднаної громади Надія Артеменко показала новий шкільний автобус, який не тільки возитиме дітей до школи, але й буде використовуватися для підвозу дітей на різноманітні змагання й конкурси.
 
Під час відвідування Березівського навчально-виховного комплексу Олександр Марченко відзначив, що в школі створені всі умови для комфортного навчання дітей. Проведені ремонти, закуплені нові меблі, стенди, мультимедійне обладнання. Гордістю навчального закладу є класна кімната першокласників, де все повністю оновлено.
 
У цьому році зроблено і ремонт дитячого садочка. Директор закладу Анатолій ТИМОШЕНКО та голова ОТГ Надія Артеменко поділились планами на майбутнє: оновити всі кабінети, відремонтувати спортивну залу, майстерню і навіть закупить тренажери для зайняття дітей.
 
Олександр Марченко також ознайомився з іншими об’єктами соціальної сфери села Береза. А начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко, відвідавши місцеву амбулаторію, та поспілкувавшись з медичним персоналом, звернув увагу на необхідність вакцинації дітей та активізації проведення роз’яснювальної роботи серед батьків. Оглянуто ремонтні роботи, які проводяться в місцевому будинку культури - ремонт опалювальної системи, заміна вікон, внутрішні роботи. До кінця року заплановано повністю оновити актову залу.
Читати далі

Участь в обласному зльоті

20.10.2016 11:08

У середу 19 жовтня 2016 році три учні Слоутського НВК взяли участь у зльоті пошукових загонів в рамках акції  «Пам’ятати. Відродити. Зберегти». Він проходив в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. 

Президент історичного клубу "Османські легенди" Вадим Гриценко, а також Анастасія Стеценко та Віталій Гриценко змагались разом із 18 команд ами навчальних закладів міст Ромни, Конотопа, Лебедина, Суми, Великописарівського, Буринського, Білопільського, Лебединського, Краснопільського, Тростянецького, Глухівського, Липоводолинського, Путивльського, Конотопського, Сумського, Ямпільського, Недригайлівського, Серединобудського районів, Березівської сільської ради.

Слоутські пошуковці представили результати роботи про знайдене неввідоме імя підполковника авіація Павла Парфенюка. Робота була нагороджена Грамотою Сумського ОЦПО РТМ.

За результатами зльоту найбільшу кількість балів набрали команди Путивльського районного центру позашкільної роботи, Великописарівського будинку дитячої та юнацької творчості, що посіли І місце у зльоті, ІІ місце розділили команди Лебединського міського центру позашкільної освіти та Осоївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільського району. Команди Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості зайняли ІІІ міcце.

 

Читати далі

Вшанували учасників АТО

14.10.2016 12:52

Напередодні Дня захисника України в Слоутському НВК 13 жовтня 2016 року було проведено урочисте відкриття Галереї слоутчан - учасників АТО. 

Перша її черга була урочисто відкрита 18 березня 2016 року, а тепер, напередодні свята, на Галереї поміщено 26 прізвищ учасників АТО.

З нагоди цієї події всіх привітав директор НВК Андрій Петрович Гриценко, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Тетяна Миколаївна Ковтун. 

Для учасників АТО, що завітали на свято, виступили чоловіки з гурту Слоутського СБК (Віктор Михайлович Тур, Сергій Олександрович Довгополий та Сергій Миколайович Костюченко), а також вихованці танцювального гуртка (керівник Юлія Вікторівна Сачко). 

Після урочистостей вчитель фізичної культури Віктор Миколайович Шевченко організуавав патріотично-спортивну етсафету з учнями 5-9 класів НВК. 

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_236623049

Читати далі
Зображено: 31 - 60 з 522
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Розсилка листів

Підпишіться на нашу розсилку:Контакт

Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад "Волошка" Глухівської районної ради Сумської області

вул. Шкільна, 15 с. Слоут Глухівський район Сумська область, індекс 41436

(054) 446-64-38