Новини

СВЯТО ЗИМОВОГО МИКОЛАЯ

19.12.2017 14:45

З метою забезпечення наступності у навчанні дошкільників та молодших школярів у Слоутському НВК встановлено тісний двосторонній зв’язок. Взаємодія дитячих колективів відбувається під час проведення різноманітних заходів.

В день Святого Миколая вихованці дитячого садка відвідали свято "По дорозі йде дідусь з купою пакунків".

 

 

Читати далі

В Слоуті відзначили свято майбутні захисники Вітчизни

09.12.2017 09:05

Учні всіх навчальних закладів Березівської сільської ради зібрались 8 грудня у Слоутському НВК, аби відзначити День Збройних Сил України.

Майбутні захисники Батьківщини (по п’ять хлопців і п’ять дівчат) Березівського, Обложківського, Первомайського, Слоутського (дві команди) та Шевченківськго навчально-виховних комплексів змагались під час спортивно – патріотичного свята «Козацькі забави», присвяченого Дню Збройних Сил України в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Змагання урочисто відкрила директор Березівського центру дитячої і юнацької творчості Олександра Тимощенко, а заступник директора Слоутського НВК Наталія Лучко привітала школярів та вчителів зі святом та разом з педагогом-організатором НВК Ларисою Левченко вручила пам’ятні вимпели про спортивно – патріотичні змагання.

Учнівські змагання почались з демонстрації презентацій про спортивно – патріотичне життя кожного навчального закладу «Візитівка команди». Діти із задоволенням ділились досвідом, а компетентне журі (по одному представнику від навчального закладу) оцінювало швидкість і спритність учнів Березівської громади в цілому ряді естафет.

В першому турі учні виконували гладкий біг з естафетною паличкою, потім стрибки з м’ячем між ногами (3 м), стрибки на місці обертаючи обруч 5 разів, вели баскетбольний м`яч з кидком у кошик.

Організували всі ці змагання вчитель фізичної культури та «Захисту Вітчизни» НВК Віктор Шевченко і керівник спортивних секцій НВК, майстер спорту України Дар’я Задко. А слідкували за регламентом виконанням вправ вчителі фізичної культури інших шкіл.

В другому турі настала черга дітям віджиматись від підлоги (максимальна кількість разів – хлопці), стрибати через скакалку за 30 секунд (дівчата). У стрибках з місця приймає участь вся команда: наступний учасник стрибав з того місця, де приземлився попередній.

Третій тур проходив у ще більш впертій боротьбі: стрибки через паркан, стрибки на м’ячі і необхідність влучити в обруч літальною тарілкою. Далі всіх чекала переправа через болото на дощечках, та вміння якомога швидше пролізти через обручі розміщені вертикально і ще й влучити в гумову кульку дротиком. До того ж, для визначення майбутніх захисників Вітчизни естафета виконувалася в протигазі. Змагання завершувались десятикратним бігом в обручі навколо фішки: починав один учасник, почергово приєднуючи за кожним разом, по одному учаснику до останнього.

Кожен тур увінчувався азартною спортивною вправою з м’ячем «Вибиванки». В перервах між турами школярі з великими емоційним піднесенням у кількості до 100 осіб брали участь у танцювальному флешмобі.

Результат виступів визначив лідерами змагання учнів Слоутського та Березівського НВК, які і вибороли, відповідно, перше та друге місця. В результаті прикрої помилки учнів Шевченківського НВК в останній естафеті, на почесне третє місце вийшли школярі Первомайського НВК. Всі вони з рук директора Березівського ЦДЮТ Олександри Тимощенко отримали медалі за призові місця, які були надані відділом освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради. Директор Слоутського НВК Андрій Гриценко підвів підсумки проведених змагань та вручив всім учасникам шести команд конфети і солодощі від дирекції Слоутського НВК. Голова журі, вчитель інформатики Обложківського НВК Сергій Роговець разом з вчителем фізкультури Слоутського НВК Віктором Шевченком вручили Грамоти відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільради за підписом начальника Ірини Перерви.

 

Читати далі

Співпраця з вільною енциклопедією "Вікіпедією"

07.12.2017 10:01
У середу 6 грудня 2017 року в одній з найстаріших бібліотек України – Глухівській центральній районній бібліотеці, якій в цьому році виповнилось 227 років, відбулася грандіозна подія – відкриття фотовиставки «Пам’ятки України» від української "Вікіпедії". 
Ці світлини перемогли у конкурсах «Вікі любить пам’ятки» та «Вікі любить Землю». І саме завдяки Вікіпедії ми, глухівчани, можемо споглядати такі чудові світлини. Як це можливо? Про це розповів адміністратор української Вікіпедії, кандидат педагогічних наук, директор Слоутського НВК – Андрій Петрович Гриценко.
 
В бібліотеці представлено 34 світлини 21 автора, що отримали найвищі оцінки журі та стали переможцями у номінаціях «Найкраще фото
конкурсу» та «Найкраще фото області» за 2016 рік. Матеріал, на якому зроблено світлини - екобонд. Друк на матовій плівці-самоклейці.
Глухів — вже одинадцята, і це остання зупинка мандрівної виставки. У друкованому форматі її вже бачили у Хмельницькому, Сєвєродонецьку, Лисичанську, Тернополі, Києві, Херсоні, Меджибожі Хмельницької обл., Кам’янці-Подільському, Вінниці та у Львові. І функціонуватиме вона найдовше – до 15 січня 2018 року.
 
В цей день глухівчани познайомилися з одним із переможців конкурсу «Вікі любить пам’ятки» - Романом Наумовим з Білої Церкви. Його фото «Парк «Олександрія»» перемогло в номінації «Найкраще фото Київської області».
Приємним доповненням презентації виставки стали вірші місцевих поетів Валентина Коваленка і Миколи Гурця, та виступ наукового співробітника Національного заповідника «Глухів» Олександра Мірошниченка.
Потім присутні з цікавістю і захопленням роздивлялися світлини, спілкувалися з гостями, писали перші відгуки. Надіємося, що завдяки цій виставці глухівчани більше дізнаються про конкурси, що організовує Фонд Вікімедіа і в наступному році переможцями стануть хтось із нашого краю, бо він дуже багатий як на природні дива, так і на архітектурні.Сьогодні в одній з найстаріших бібліотек України – Глухівській центральній районній бібліотеці, якій в цьому році виповнилось 227 років, відбулася грандіозна подія – відкриття фотовиставки «Пам’ятки України».
Ці світлини перемогли у конкурсах «Вікі любить пам’ятки» та «Вікі любить Землю». «Вікі» - мається на увазі – Вікіпедія, загальнодоступна вільна багатомовна онлайн-енциклопедія, якою опікується неприбуткова організація «Фонд Вікімедіа». І саме завдяки Вікіпедії ми, глухівчани, можемо споглядати такі чудові світлини. Як це можливо? Про це розповів адміністратор української Вікіпедії, викладач Глухівського національного педагогічного університету ім.. О. Довженка, директор Слоутського НВК – Андрій Петрович Гриценко.
В бібліотеці представлено 34 світлини 21 автора, що отримали
найвищі оцінки журі та стали переможцями у номінаціях «Найкраще фото
конкурсу» та «Найкраще фото області» за 2016 рік. Матеріал, на якому зроблено світлини - екобонд. Друк на матовій плівці-самоклейці.
Глухів — вже одинадцята, і це остання зупинка мандрівної виставки. У друкованому форматі її вже бачили у Хмельницькому, Сєвєродонецьку, 
Лисичанську, Тернополі, Києві, Херсоні, Меджибожі Хмельницької обл., Кам’янці-Подільському, Вінниці та у Львові. І функціонуватиме вона найдовше – до 15 січня 2018 року.
В цей день глухівчани познайомилися з одним із переможців конкурсу «Вікі любить пам’ятки» - Романом Наумовим з Білої Церкви. Його фото «Парк «Олександрія»» перемогло в номінації «Найкраще фото Київської області».
Приємним доповненням презентації виставки стали вірші місцевих поетів Валентина Коваленка і Миколи Гурця, та виступ наукового співробітника Національного заповідника «Глухів» Олександра Мірошниченка.
Потім присутні з цікавістю і захопленням роздивлялися світлини, спілкувалися з гостями, писали перші відгуки. Надіємося, що завдяки цій виставці глухівчани більше дізнаються про конкурси, що організовує Фонд Вікімедіа і в наступному році переможцями стануть хтось із нашого краю, бо він дуже багатий як на природні дива, так і на архітектурні.
Читати далі

«Тепло наших сердець…»

04.12.2017 11:11

Саме під такою назвою пройшло 1 грудня 2017 року свято Добра, Милосердя і Підтримки.

До Березівського НВК завітали крім жителів Берези та Іващенково і слоутських школярів також і учні Первомайського НВК та Шевченківського НВК.  

Шкодярів привітала начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Ірина Миколаївна Перерва. 
В ігровій формі, діти познайомилися, подивилися мультфільм «Про Діму»,переглянули  лялькову виставу «Добро завжди перемагає зло» у виконанні 
студентів ГНПУ ім. О.Довженка та вихованців духовно-просвітницького центру при Соборі Трьох Анастасій. 

Також діти з інтузіазмом приймали участь у конкурсах, запропонованих запрошеними студентами.
Після можливості поласувати солодощами та фруктами, учні жваво приймали участь у майстер-класі по виготовленню пташок. Лише із кольорового паперу, за допомогою ножиць, клею та власних долоньок діти виготовили голубів – символ добра і миру. Майстер-клас також провели запрошені гості із духовно-просвітницького центру.


Закінчилася зустріч вираженням у ігровій формі своїх вражень, та побажань – добрих, світлих, приємних. А також обміном телефонів та контактів у соцмережах між учнями. 
Свято було наповнено чарівністю, казкою та ще раз нагадало, що доброта- річ дивовижа- вона, як ніщо, зближує та наповнює наші серця теплом.

Читати далі

Рада старшокласників

02.12.2017 10:49

У пятницю 1 грудня 2017 року команда активістів шкільного самоврядування Слоутського НВК взяли участь в першому засіданні представників учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Березівської громади. За круглим столом обговорили план спільних дій, аби зробити шкільне життя змістовним, насиченим та цікавим. 
 

Привітала учасників зльоту  начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Ірина Миколаївна Перерва. 
 
Перед однолітками виступила президент учнівського самоврядування НВК девятикласниця Дарина Трофименко, а також старшокласники інших шкіл - Свистельник Сергій, Євменова Аліна (Березівський НВК), Стефанишин Софія (Шевченківський НВК), Буйкевич Аніна (Первомайський НВК). Активно підтримали ініціативу учнів –лідерів учителі: Лариса Левченко, Олександра Тимощенко , Валентина Пивоварова, Наталія Давиденко.

Головою Ради старшокласників шкіл Березівської громади учні обрали ученицю 9 класу Березівського НВК, учасницю обласної школи «Лідер» - 
Аліну Євменову.

 

Читати далі

Години спілкування з учнями «Небезпека поруч»

29.11.2017 10:17

У Слоутському НВК педаггами багато уваги приділяється попередженню травматизму, вивченню питань безпеки життедіяльності учнів.

Вчитель курсу "Основи здоровя" Лариса Миколаївна Левченко провела години спілкування з учнями 5-9 класів «Небезпека поруч». 

Також серед учнів молодших класів також відбулись хвилинки дискусії «Будь обережним на вулиці і вдома» в 1-4 класах

Читати далі

Наші баскетболісти - найкращі в громаді

25.11.2017 09:54

У пятницю 24 листопада в спортивній залі Слоутського НВК проходили змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат 9 класів та старших наавчальних закладів Березівської сільської ради.


Три команди Слоутський, Шевченківський та Березівський навчально – виховні комплекси у напружених поєдинках виборювали право називатися кращими в даному виді спорту. В підсумку, здолавши всю змагальну дистанцію без жодної поразки, перемогу святкували господарі майданчику дівчата та юнаки Слоутського НВК. Друге місце посіла команда Березівського НВК, третя сходинка за учнями Шевченківського НВК. 

Переможців та призерів змагань нагородила грамотами відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради спеціаліст відділу Ліана Вікторівна Мірошниченко. 

Читати далі

Конкурс шкільних екскурсоводів

23.11.2017 09:42

У середу 22 листопада 2017 року слоутські школярі взяли участь в  І етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» серед учнів закладів загальної середньої освіти Березівської сільської ради (Шевченківського , Березівського  та Первомайського навчально-виховних комплексів). 

Конкурс проводиться з метою виховання в учнів любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, природного довкілля, розвитку музейної справи в школах.

Об’єктивну оцінку результатів конкурсу забезпечило журі у складі: Ольги Голуб – методиста КЗ «Березівський методичний кабінет»; Андрія Гриценка – директора Слоутського НВК; Оксани Шумицької – керівника гуртка «Геродот» КЗ «Березівський ЦДЮТ» та Олени Мамай - керівника гуртка «Український оберіг» КЗ «Березівський ЦДЮТ».

За результатами конкурсу  Гриценко Вадим та Ляшко Ангеліна стали лауреатами, а  І місце виборола Прокопенко Марія з Шевченківського НВК, ІІ місце розділили екскурсоводи з Березівського НВК Осьмаков Гліб та Алекса Нікита, а третє місце отримала Курган Олександра (Первомайський НВК).  

 

Читати далі

Тиждень «Толерантність – крок до свободи»

20.11.2017 11:12

В листопаді в нашому НВК відбувся  тиждень «Толерантність – крок до свободи»   присвячений Міжнародному дню  толерантності (16 листопада) .

В рамках цього тижня, в 5- 11 класах  класними керівниками, практичним психологом, проведені класні години до Дня толерантності; вчителями української мови на уроках в 5 -9 класах проведені години спілкування «Яку людину я вважаю толерантною?» ; практичним психологом проведено заняття з проблемно-пошуковими елементами  в 2-3 класах  «Що таке толерантність?» з метою розвивати критичне мислення, вчитися бути терпимими у суспільстві людей, виховувати дружбу між народами, сприяти розвитку усного мовлення серед дітей; у 7 класі проведено виховну годину «Толерантність врятує світ» з метою ознайомити учнів з поняттями «толерант­ність», «толерантна особистість», сприяти формуван­ню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок .

В старшій групі ДНЗ було проведено заняття «Умій дружити», під керівництвом соціального педагога  створено «Дерево дружби», в старшій та молодшій  групах ДНЗ проведено акцію «Подаруймо обійми»

Проведені тести «Наскільки ви толерантні?» в 9-11 класах. а також , проведено корекційно –розвивальне заняття з учнями 2-3-го класу «Забудемо образи» з учнями з метою згуртування учнів класу, від реагування наявних образ, попередження конфліктів.

Читати далі

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2018

08.11.2017 14:17

ПРО ТЕРМІН ДІЇ СЕРТИФІКАТІВЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГООЦІНЮВАННЯ

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов.

Оцінка з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише з сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення  не більше ніж на чотири спеціальності.

ПРО МЕДИЧНИЙ НАПРЯМ НАВЧАННЯ

Мінімальні значення кількості балів з вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» галузі знань «Охорона здоров’я» неменше 150 балів.

ПРО ВИБІР ПРЕДМЕТІВ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО (ДЛЯ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ДО ВНЗ)

Особливістю вибору предметів на ЗНО-2018 для будь-якої спеціальності є те, що уніфікований Перелік конкурсних предметів вже відомий (Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, наказ МОНУвід 13.10.2017 року № 1378 Додаток 4).

Окрім першогообов’язкового конкурсного предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури, у додатку зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей.

ПРО ЗМІСТ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗНО-2018

На сайті Українського ЦОЯО оприлюднено характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2018 року.

Змінено порівняно з 2017 рокомкількість завдань в предметах:збільшено кількість завдань у тестах фізики (38) й хімії (52); зменшено - біології (48), географії (56);

Найсуттєвіші зміни відбулися у структурі сертифікаційних робіт з іноземних мов: додано нову частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)», суттєво збільшено кількість завдань – 59 (було 43)  і часвиконання - 150 хвилин (було 120 хв.), визначено порядок зарахування результатів для визначення оцінки державної підсумкової атестації випускників 2018 року, які вивчали мову на рівні стандарту або академічному та профільному рівні.

Зміст і складність тестів з усіх предметів ЗНО відповідатиме Програмам зовнішнього незалежного оцінювання(наказ МОНУ від 03.02.2016 № 77)

 

·   Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: www.zno-kharkiv.org.ua

·   Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук,професор, член-кореспондент НАПН України.

·   Додаткова  інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

Читати далі

Призери конкурсу юних художників

23.10.2017 10:28

20 жовтня учні Слоутського НВК взяли участь у першому конкурсі-пленері  юних художників «Золота осінь» . Протягом двох  годин  юні  майстри  образотворчого мистецтва     наполегливо писали  осінні пейзажі.

Учениця 9-го класу НВК Трофименко Дарина виборола 3-тє місце у старшій віковій категорії. Найяскравішими творчими роботами  визнали пейзажі Євменової Аліни (Березівський НВК) - 1 місце та Ворони Ірини (Шевченківський НВК ) - 2 місце. З поміж  учасників середноьї вікової категорії найкращими стали: Стеценко Діна (Березівський НВК) – 1 місце, Марченко Ілона (Шевченківський НВК) – 2 місце, та Білявська Анна (Первомайський НВК) – 3 місце. 

Переможці були нагороджені грамотами.  Підготувала призкера керівник гуртка Ольга Дмитрівна Демченко

Організатори  конкурсу: відділ освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради і  Центр дитячої та юнацької творчості Березівської ОТГ.

Юні  художники  порадували і журі , і глядачів різноманітністю  осінніх пейзажів, палітрою фарб, творчим підходом та креативністю своїх шедеврів. При оцінці конкурсних робіт враховувалися композиційна досконалість, творче вираження головної ідеї, образне рішення,  колірні співвідношення,  художній рівень та індивідуальність виконання і культура оформлення.
 

Читати далі

Участь в обласному семінарі вчителів історії

19.10.2017 10:08

Директор НВК та вчитель історії А.П.Гриценко 18 жовтня 2017 року взяв участь у засіданні обласної школи молодого вчителя з питання «Формування у старшокласників уміння використовувати інформаційні ресурси у процесі вивчення історії». Тема заходу відповідає темі кандидатської дисертації Андрія Петровича.

Тому він виступив перед молодими істориками, представивши досвід роботи. Молодий фахівець історії нашого НВК Микола Птерович  Понирко ознайомив присутніх зі шляхами активізації евристично-пошукової діяльності засобами аналізу історичних документів. 

В роботі обласної школи також взяли участь методист з історії та основ правознавства Сумського ОІППО Третьякова О.В., завідувач кафедри історії, правознавства та методики викладання Глухівського НПУ ім. О. Довженка, доктор історичних наук, професор Абакумова В.І., молоді фахівці-історики з Шосткинського, Роменського, Недригайлівського, Кролевецького, Глухівського районів, Березівської об’єднаної територіальної громади.

Цікавим та нетрадиційним був виступ молодого фахівця Березівського НВК Шумицької О.Л., яка поділилась досвідом участі та ведення вебінарів всеукраїнського масштабу.
Практична частина заходу була присвячена вікі-тренінгу «Як створювати та редагувати статті у Вікіпедії». Під керівництвом А.П.Гриценка  молоді фахівці із задоволенням робили дописи до української  Вікіпедії, вчились її редагувати.
 

Читати далі

Виграли турнір "Золота осінь"

12.10.2017 10:01

У середу, 11 жовтня, на стадіоні с. Слоут відбувся традиційний турнір з міні-футболу «Золота осінь» присвячений Дню захисника України. 

Змагалися футболісти 2004 року народження та молодші з навчально-виховних закладів Березівської об’єднаної територіальної громади. Турнір проходив за коловою схемою. Всі команди показали цікаву, технічну гру. 

В останньому турі змагань, маючи по чотири очка, у боротьбі за перемогу зійшлися футболісти Шевченківського та Слоутського НВК. Гра закінчилась з рахунком 0:0. У серії пенальті наші спортсмени і били влучно і у результаті стали переможцями турніру, а у шевченківців – срібло змагань. Третіми стали учні Первомайського НВК, здолавши з рахунком 1:0 команду Березівської школи.
 

Закінчились змагання чудовим настроєм учасників та нагородженням команд. Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ліана Мирошниченко привітала команди, подякували всім за цікаву, захоплюючу гру і нагородила учасників турніру. Команда-переможець отримала кубок, а призери змагань нагороджені грамотами, медалями відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради.

Читати далі

Турнір на честь вчителя в День фізкультурника

10.09.2017 08:32

У суботу, 9 вересня 2017 року на День фізичної культури і спорту, на території спортивного комплексу Слоутського НВК проходили змагання на честь педагога і відомого спортсмена Олександра Яковича Левченка. 

Під час урочистого відкриття з вітальним словом виступили староста села Слоут Людмила Горобченко та директор НВК Андрій Гриценко. Присутні на заході вдова, брат і друзі видатного спортсмена-земляка поділилися спогадами про Олександра Яковича та подякували організаторам за свято.

Також під час урочистостей головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Ліана Мирошниченко вручила грамоти за вагомий внесок у розвиток фізкультури та спорту вчителю фізичної культури Первомайського НВК Івану Гришину, тренеру з футболу Слоутського НВК Володимиру Вертієвцю, ветерану спорту с. Слоут Віктору Туру.


Продовжився день змаганнями з міні-футболу. Серед чотирьох команд ветеранів перемогу вибороли спортсмени з с. Шевченкове. У молодіжному міні-футболі кращими стали слоутчани. Першість серед юнаків 2003 р. н. та молодших виборола збірна Березівського НВК.


Помірялися силами й волейболісти. У результаті проведених поєдинків спортсменки команди Шевченкове тричі здолали суперниць зі Слоута і отримали перше місце. Серед чоловічих команд на волейбольному майданчику найсильнішою виявилася збірна Слоута. Дещо поступилися їм спортсмени із Сум (команда Райффайзен Банк Аваль).
Всі переможці і призери змагань отримали нагороди відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради.

Читати далі

Перший дзвоник з народним депутатом

01.09.2017 17:57

Вперше в історії Слоутської школи на Перший дзвоник завітав народний депутат України. У п’ятницю 1 вересня 2017 року на урочистості до Слоутського НВК завітав Андрій Леонідович Деркач.

 

Він привітав всіх зі святом День знань та побажав успіхів та подарував учням сучасну мультимедійну дошку. Також першокласники отримали від народного депутата розклади уроків, а всі молодші школярі – ростоміри.

Вихованці гуртків також подарували почесному гостю квіти та обереги, зроблені власними руками.

Також на святі виступили з привітання Березівський сільський голова Надія Михайлівна Артеменко, заступник Анатолій Миколайович Тимощенко.

Директор НВК Андрій Петрович Гриценко вручив кращим учням Похвальні листи та привітав всіх з початком нового 2017/2018 навчального року, який є для навчального закладу ювілейним – 50-м.

Першокласники, крім того, отримали подарунки від ТОВ "АФ імені Чапаєва" ТОВ "Росток-Холдинг" 

Всі учні за гарною традицією поклали квіти до меморіали загиблим слоутчанам у Другій світовій війні.

Потім пройшов перший урок присвячений впровадженню Концепції нової української школи та обраної теми «Україна – це Європа». 

Читати далі

В Слоуті відкрили памятник

23.08.2017 18:55

Напередодні Дня Незалежності України 23 серпня 2017 року учні, вчителі Слоутського разом із слоутчанами та жителями інших сіл Березівської ОТГ  увіковічили пам’ять героїв, які ціною свого життя відстоювали незалежність і територіальну цілісність України. 

В цей день - День Державного Прапора було відкрито Монумент у парку поряд з Будинком культури. Його автором і творцем став талановитий глухівський митець Геннадій Матюхін. 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв усіх часів. Виступаючи перед зібранням, учасник АТО Василь Понирко і секретар сільської ради Галина Прилуцька подякували нинішньому поколінню борців за їх подвиг, привітали земляків із державними святами – Днем Прапора та Днем Незалежності України, та наголосили, що цей пам’ятник присвячується тим, хто виконав і виконує військовий обов’язок перед Батьківщиною.


Після закінчення мітингу присутні поклали квіти до монументу, віддавши шану світлій пам'яті про захисників України.
Продовжилися святкування концертною програмою у Слоутському СБК. Із 26-ю річницею Незалежності присутніх в залі привітала голова Березівської громади Надія Артеменко. 

 

Читати далі

Працівники НВК - члени територіальної оборони

14.08.2017 18:43
 
Згідно з планом підготовки підрозділів територіальної оборони оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України на Сумщині розпочались збори із загонами оборони.
Практичний призов проведено на базі Глухівського об'єднаного міського комісаріату.
Під час зборів особовий склад загону відпрацює програму підготовки за військовими дисциплінами, зокрема, тактико-спеціальної, військово-медичної, інженерної та вогневої підготовки.
З метою набуття практичних навичок в застосуванні стрілецької зброї та перевірки тактичної злагодженості дій відбудуться навчання, в ході яких будуть відпрацьовані елементи ведення бою у лісовій місцевості.
До підготовки військовослужбовців загонів територіальної оборони залучені інструктори з досвідом ведення бойових дій в ході антитерористичної операції на Сході України.
Прес-служба оперативного командування “Північ”
 
 
Командувач військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Володимир Кравченко особисто перевірив хід проведення зборів та відзначив високий рівень організації заходу і відмітив глибокий патріотичний настрій його учасників.
Також командувач військ подякував за плідну співпрацю та всебічне надання допомоги в проведенні збору керівництву Глухівської районної державної адміністрації.
Безпосередньо в польових умовах учасники заходу вдосконалюють практичні навички з тактичного пересування, ведення вогню з різних типів стрілецької зброї, метання ручних гранат, мінної безпеки та надання первинної медичної допомоги.
Варто зазначити, що задля перевірки навченості та визначення ступеню злагодженості дій загонів, наприкінці заходу, на виділеній ділянці лісової місцевості буде проведено двостороннє навчання.
Як прокоментував цю подію заступник обласного військового комісара підполковник Олег Скічко, у військових навчаннях візьме участь близько 500 чоловік – добровольці як з міста, так і сіл району віком від 18 до 60 років. Саме вони на ці три дні навчань зі звичайних громадян переходять в статус військових, які готові виконувати завдання своїх військових командирів з захисту території та України в цілому. Слід зазначити, що серед людей, які готові при потребі стати на захист своєї Батьківщини і для цього проходять військовий вишкіл, не лише працівники організацій і установ району та міста, а й їх керівники, сільські та селищні голови, керівництво району та міста.
Під час зборів особовий склад загону відпрацьовує програму підготовки за військовими дисциплінами, зокрема, тактико-спеціальній, військово-медичній, інженерній та вогневій підготовці, також елементи ведення бою у лісовій місцевості. 
Заняття проходять на двох полігонах. Тероборонівці працюють у командах під керівництвом інструктора, отримують досвід несення служби на блокпосту, проведення обшук авто, блокування, руху за маршрутом, користування картами, а також що таке бойове злагодження і як діяти в загоні під час боротьби з військовою ворожою агресією.  Для підготовки ж військовослужбовців загонів територіальної оборони залучені інструктори з досвідом ведення бойових дій у ході антитерористичної операції на сході України.
Тиждень  - з 11 по 17 серпня 2017 року працівники НВК - чоловіки взяли участь на зборах у підготоці підрозділів територіальної оборони оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України 
 
 
Вони разом з іншими жителями Глухова і району відпрацювали програму підготовки за військовими дисциплінами, зокрема, тактико-спеціальної, військово-медичної, інженерної та вогневої підготовки. Учасники заходу вдосконалили практичні навички з тактичного пересування, ведення вогню з різних типів стрілецької зброї, метання ручних гранат, мінної безпеки та надання первинної медичної допомоги.
 

Читати далі

День села Слоут

25.06.2017 18:34

У суботу, 24 червня, широко відзначили День села у Слоуті.

Вихователі ДНЗ "Волошка" Слоутського НВК зранку розпочали насиченою програмою конкурсів та ігор для маленьких слоутчан. Казкові герої розважали малечу під час театралізованого заходу «Чарівні принцеси». Потому юні жителі села брали участь у різноманітних спортивних конкурсах.

Далі відбулася найприємніша та найзначиміша подія для молоді Слоута – відкриття оновленого парку культури і відпочинку. Тут реконструювали все: плиткою вимостили доріжки, встановили сучасні комфортні лави та ліхтарі, полагодили танцювальний і дитячий майданчики. Родзинкою відновленої території відпочинку став спортивний майданчик з вуличними тренажерами. Така платформа для розвитку фізичної культури стала надзвичайно популярною серед населення: і діти, і дорослі ставали в чергу, щоб випробувати сили на новенькому обладнанні. Зазнало змін і подвір’я будинку культури – замість старого потрісканого асфальту з’явилося нове дорожнє покриття.

Продовжилися святкування урочистостями та концертом у сільському будинку культури. Слова подяки жителям села, впевненості у світлому майбутньому та найкращі побажання прозвучали в привітанні голови громади Надії Артеменко. Староста села Людмила Горобченко, керуюча справами виконкому Березівської сільради Галина Фесенко, директор Центру культури і дозвілля Володимир Цюкало щиро поздоровили слоутчан, побажали всіх гараздів і провели урочисту церемонію нагородження. 

Читати далі

Слоутська родина - друга у громаді

15.06.2017 18:51

У середу, 14 червня шість родин Березівської громади у складі мами, тата і дитини (учня початкових класів) взяли участь у змаганнях «Тато, мама, я - спортивна сім’я». У рамках оздоровчо-відпочинкової кампанії такий цікавий захід організували відділ освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради та Березівський НВК.

Зробивши веселу розминку, боротьбу за звання найспортивніших розпочали родини Пісоцьких (Березівський НВК), Мовчанів (Іващенківський НВК), Ільченків (Шевченківський НВК), Соболів (Первомайський НВК), Шуліків (Обложківський НВК) та Довгополих (Слоутський НВК). На шляху до перемоги сім’ї доклали максимум зусиль, показали спритність та майстерність у стрибках на скакалці, комбінованій естафеті, стрибках у довжину, «перенесенні сім’ї», боулінгу і перетягуванні канату. Підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

Родина Довгополих виборола дурег місце. На загадку про чудовий день вони отримали грамоти, пам’ятні подарунки та солодощі.  

Читати далі

Успіх на обласному фестивалі «Веселка творчості»

28.04.2017 16:28

27 квітня 2017 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний фестиваль «Веселка творчості». У цьому заході взяли участь 50 юних майстринь вишивки позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області. Вихованці гуртків змагались в чотирьох номінаціях «Український рушник», «Українська сорочка», «Побутові речі» та «Оригінальний жанр». Також у рамках фестивалю відбулися ще й творчі майстерні та авторські виставки.

Учасники фестивалю продемонструвала близько 350 своїх творчих наробок, вишитих виробів, в яких було відтворено колорит рідного краю. Крім цього, ще проведено і майстер класи, круглий стіл за участю керівників гуртків та членів журі. Учасники заходу обмінювалися досвідом та активно спілкувалися.

За результатами фестивалю учениця 5-го класу Слоутського НВК Пата Діана (керівник Оксана Петрівна Лихошапка) в номінації «Український рушник» виборола ІІІ місце. Журі відзначило її високий рівень виконавської майстерності у віковій категорі 7-11 років.

Незабаром вихованці гуртка «Оберіг» під керівництвом О.П.Лихошапки продемонструють свої творчі наробки на Х Міжнародному фестивалі «Смарагдові витоки», що буде проходити з 19 по 21 травня в м.Мукачево. Тож побажаємо вихованцям нових творчих звершень.

 

Читати далі

Народний депута Андрій Деркач в НВК

21.04.2017 16:16
У п’ятницю, 21 квітня 2017 року, у рамках робочої поїздки село Слоут відвідав народний депутат України Андрій Деркач. Разом з народним обранцем до села завітали  депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев, голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія Сокол, голова Березівської об’єднаної територіальної громади Надія Артеменко та інші. 
 
Під час візиту напередодні Міжнародного дня Землі та на честь вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни поважні гості спільно з учнями Слоутського НВК висадили дерева і троянди. Молоді ялини ростимуть біля пам’ятника загиблим у роки Великої Вітчизняної війни льотчикам. Кущі прекрасних квітів милуватимуть око на цьогоріч облаштованій клумбі біля місцевого Будинку культури. Загалом дали життя тридцятьом рожевим кущам. Цим «зеленим» заходом поклали початок акції «Подаруй селу троянду». Звертаючись до присутніх, голова Березівської  ОТГ Надія Артеменко закликала всіх створювати красу навколо себе та зробити  Слоут трояндовим селом.
 
Учні НВК тепло зустріли делегацію та подякували гостям за вагому допомогу, надану в ремонті приміщення, та створення прекрасних умов для навчання маленьких жителів села. Талановиті школярі ж віддячили присутнім концертом, а парламентарю подарували оберіг. А. Деркач пообіцяв і надалі підтримувати освітні проекти та обов’язково завітати до Слоута на свято першого дзвоника й узяти участь у відкритті оновленого класу для першачків.
 
Звісно не обійшлося без обговорення нагальних питань життя села, таких, як реконструкція шкільного стадіону і їдальні для вихованців НВК та ряду інших. Високі гості запевнили, що по можливості сприятимуть у вирішенні цих проблем.
Більше  ФОТО: vk.com/album-57555412_243586997
 
Подарунок від народного депутата - ікону Божої Матері «Живоносне джерело», привезену зі святої гори Афон, отримали прихожани храму Різдва Пресвятої Богородиці.У п’ятницю, 21 квітня, у рамках робочої поїздки село Слоут відвідав депутат Верховної Ради України Андрій Деркач. Разом з народним обранцем до села завітали  депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев, голова Глухівської районної держадміністрації Вікторія Сокол, голова Березівської об’єднаної територіальної громади Надія Артеменко та інші. Під час візиту напередодні Міжнародного дня Землі та на честь вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни поважні гості спільно з маленькими слоутчанами висадили дерева і трояни. Молоді ялини ростимуть біля пам’ятника загиблим у роки Великої Вітчизняної війни льотчикам. Кущі прекрасних квітів милуватимуть око на цьогоріч облаштованій клумбі біля місцевого будинку культури. Загалом дали життя тридцятьом рожевим кущам. Цим «зеленим» заходом поклали початок акції «Подаруй селу троянду». Звертаючись до присутніх, голова Березівської  ОТГ Надія Артеменко закликала всіх створювати красу навколо себе та зробити  Слоут трояндовим селом.
 
Тепло зустріли делегацію в Слоутському НВК. Педагогічний колектив щиро подякував гостям за вагому допомогу, надану в ремонті приміщення, та створення прекрасних умов для навчання маленьких жителів села. Талановиті школярі ж віддячили присутнім концертом, а парламентарю подарували оберіг. А. Деркач пообіцяв і надалі підтримувати освітні проекти та обов’язково завітати до Слоута на свято першого дзвоника й узяти участь у відкритті оновленого класу для першачків.
 
Приємно здивувала нардепа місцева амбулаторія, що укомплектована на досить високому рівні. Де медики можуть не тільки надати невідкладну допомогу, а й провести необхідні маніпуляції та фізіотерапевтичні процедури.
 
Звісно не обійшлося без обговорення нагальних питань життя села, таких, як реконструкція шкільного стадіону і їдальні для вихованців НВК та ряду інших. Високі гості запевнили, що по можливості сприятимуть у вирішенні цих проблем.
 
Подарунок від народного депутата - ікону Божої Матері «Живоносне джерело», привезену зі святої гори Афон, отримали прихожани храму Різдва Пресвятої Богородиці.
Читати далі

Акція Аграрної партії “Дерево випускника 2017”

19.04.2017 16:16

У середу 19 квітня 2017 року випускники нашого  НВК (четвертокласники та девятикласники) на чолі з директором Андрієм Петровичем Гриценком та разом з директором Інституту лубяних культур Національної академії аграрних наук України Ігорем Олексійовичем Маринченком висадили яблуневу алею на території старого саду Слоутського НВК.  

В акції «Дерево випускника 2017», що відбулася за підтримки Сумської обласної організації Аграрної партії України також взяли заступники директора  і класні керівники НВК.

Читати далі

Навчання з цивільної оборони

18.04.2017 14:58

У вівторок 18 квітня 2017 року в Слоутському НВК були проведені щорічня навчання з цивільного захисту. 

Згідно з планом навчання раптово прозвучала сирена і учні всієї школи терміново покинули приміщення НВК і пермістились до умовного протирадиаційного укриття. 

Директор НВК Андрій Петрович Гриценко та відповідальний за цивільний захист в Березівській ОТГ  Василь Пилипович Понирко дали оцінку навчанню. 

Медичний працівник НВК Олена Юріївна Гриценко та вчитель захисту Вітчизни Віктор Миколайович Шевченко провели для учнів всеобуч з надання першої медичної допомоги т а використання протигазів в умовах моджливих техногенних катастроф

 

Читати далі

ВІТАЄМО УЧАСИКІВ ФЕСТИВАЛЮ «ТАЛАНТИ ТВОЇ, МІЙ РІДНИЙ КРАЮ»

14.04.2017 15:53

ВІТАЄМО УЧАСИКІВ ФЕСТИВАЛЮ

«ТАЛАНТИ ТВОЇ, МІЙ РІДНИЙ КРАЮ»

 

І місце – Ляшко Ангеліна – номінація «Вокалісти»

І місце – вокальний ансамбль «Козачата»

І місце – тріо у складі Науменко Єлізавети, Науменка Максима та Петренка Сергія

І місце – тріо у складі Ляшко Ангеліни, Кнуренко Яни та Довгополої Аліни

І місце – хореографічний колектив «Смайл»

ІІ місце – Науменко Максим в номінації «Вокалісти»

ІІ місце – вокальний колектив «Зіронька»

ІІ місце – дует у складі Ляшко Ангеліни та Довгополої Аліни

ІІ місце – хореографічний колектив «Крапелька»

ІІ місце – хореографічний колектив «Селяночка»

ІІ місце – хореографічний колектив «Асорті»

ІІІ місце – Богданович Єлизавета в номінації «Вокалісти»

ІІІ місце – Богданович Єлизавета в номінації «Вокалісти»

ІІІ місце – дуте у складі Науменка Максима та Петренка Сергія

Читати далі

Участь у обласному семінарі

12.04.2017 09:21

У середу 12 квітня 2017 року в рамках Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу»заступник дирекора НВК Ірина Олександрівна Тюльпа взяла участь в науково-практичному семінарі «Соціальна згуртованість – умова зростання успішної особистості», що проходив у комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. 

Учасниками науково-практичного семінару були заступники директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів, які є учасниками Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу», та заступники директорів з навчально-виховної роботи опорних шкіл об’єднаних територіальних громад Сумської області.

Метою заходу було ознайомлення з основними поняттями та категоріями соціальної згуртованості; обговорення переважаючих факторів розвитку соціальної згуртованості усіх суб’єктів освітнього процесу; набуття первинних вмінь щодо впровадження інноваційних технологій встановлення партнерських відносин між усіма учасниками освітнього процесу.

Відкрив захід проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук Грицай Сергій Михайлович, який у своєму виступі наголосив на важливості укладення угоди про надання освітніх послуг, методичної допомоги та науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу між Комунальним закладом Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та об’єднаною територіальною громадою з метою успішної взаємодії усіх суб’єктів освітнього процесу.

У рамках науково-практичного семінару, Алла Вікторівна Вознюк, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології, завідувач науково-дослідною лабораторією з організації роботи опорних шкіл, використовуючи інтерактивні техніки, ознайомила учасників семінару з основними поняттями та категоріями соціальної згуртованості та здійснила обговорення переважаючих факторів розвитку соціальної згуртованості усіх суб’єктів освітнього процесу.

З метою набуття первинних вмінь в учасників семінару, Наталія Миколаївна Чижиченко,кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології, обґрунтувала причини виникнення перешкод у встановленні партнерських відносин між усіма учасниками освітнього процесу з об’єднаною територіальною громадою та запропонувала найбільш оптимальні інноваційні технології щодо їх подолання.


 

Читати далі

Відзначили 5-річчя з дня створення Музею спортивної слави села Слоут

18.03.2017 11:40

У пятницю 17 березня виповнилось 5 років з дня створення відомим на Глухівщині громадським діячем та спортсменом Олександром Левченком Музею спортивної слави села Слоут.

Гіркоти цьому приємному заходу додала передчасна смерть самого Олександра Яковича 19 січня цього року.

Відзначення п'ятиріччя спортивного музею переросло у вечір пам’яті його засновника.

Директор комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Березівської сільської ради Володимир Цюкало вручив брату засновника музею Віктору Левченку іменну табличку про присвоєння музею спортивної слави села імені Олександра Левченка та розповів про його створення, показавши присутнім газету «Сумщина» п’ятирічної давності, де на першій сторінці був опублікований матеріал про відкриття музею.

Директор Слоутського НВК та історик Андрій Гриценко провів для всіх присутніх інтерактивну екскурсію музеєм спортивної слави села Слоут.

В ході живого спілкування на тематичному заході друзі-спортсмени, односельці і жителі навколишніх сіл та міст Сумщини говорили про те, як створювався музей, згадували емоційні сторінки із життя видатної людини, якою, безперечно, був Олександр Левченко. Багато теплих слів на адресу свого тренера сказали його вихованці – учні Слоутського НВК.

Щиро і душевно, аж до сліз, розчулив всіх присутніх відеофільм, присвячений життю і діяльності Олександра Левченка. Він був людиною - вогником, доброю, життєрадісною, порядною, принциповою... Не з розрахунку, а за велінням серця намагався служити людям.

Лейтмотивом заходу стало виконання Євгенієм Дзекелєвим гімну команди «Чапаєвець» «Королі Слоутского спорту», який написав в далекі вже 1980-ті відомий глухівський поет та журналіст Микола Єроха.

Читати далі

З інноваційними технологіями до вивчення рідної мови

16.03.2017 11:17

«Інноваційні форми роботи як засіб удосконалення професійної компетентності  педагога». Під такою назвою на базі комунального закладу Березівської сільської ради «Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка»» пройшов семінар-практикум учителів української мови та літератури. Візитну картку навчального закладу презентував директор НВК Андрій Петрович Гриценко, який познайомив учасників семінару з досягненнями педагогічного та учнівського колективу, гості відвідали «Галереєю учасників АТО» та «Галереєю директорів школи».

Засідання «круглого столу» учителів української мови та літератури відкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Олександрівна Тюльпа, яка поділилася досвідом роботи (презентувала власний досвід роботи) над педагогічною проблемою «Розвиток пізнавальної діяльності учнів у процесі вивчення предметів філологічного циклу засобами ігрових технологій» та запросила учасників семінару до методичного «Інтелект-кафе». Вишукані «страви» сік «Інновація», «Тістечко з родзинками», салат «Я роблю це так», десерт «Привіт» дали можливість учителям-словесникам не лише в нетрадиційній формі познайомитися з інноваційними формами роботи, а й  висловити власні думки щодо їх використання в процесі вивчення  української мови та літератури.

Гарного настрою та позитивних емоцій додав учасникам семінару виховний захід «Рід. Родина. Україна», проведений учителем української мови та літератури Оксаною Петрівною Лихошапкою. Народні символи та обряди, обереги роду й народу, вдало поєднані з традиційними та інноваційними формами роботи педагога, створили особливу атмосферу духовної, творчої співпраці вчителя, батьків, учнів. Високу оцінку отримала виставка творчих робіт вихованців гуртка «Оберіг» «Талантами хай славиться земля», яку підготувала О.Лихошапка.

З питання підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання перед учасниками семінару виступила завідувач методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Тетяна Миколаївна Ковтун, яка відзначила плідну роботу вчителів-філологів та познайомила з новими змінами в складанні ДПА у формі ЗНО.

Семінар пройшов в атмосфері творчої співпраці та взаєморозуміння. На згадку гостям подарували обереги-символи.

Читати далі

Слоутстькі волейболісти - чемпіони Березівської громади

27.02.2017 11:00

У пятницю 24 лютого 2017 року в спортивному залі Березівського НВК пройшли змагання з волейболу серед юнаків в залік ХХV спортивних ігор школярів.

Наші волейболісти Слоутського НВК  змагались із трьома командами: Березівського, Шевченківського та Первомайського НВК Березівської сільської ради. Підготував команду вчитель фізичної культури Віктор Миколайович Шевченко

Турнір проходив по круговій системі і після емоційних баталій перше місце посіла команда юнаків Слоутського НВК.

На другомі місці шевченківці, третє місце виборола команда Первомайського НВК. Господаоі змагань стали останніми. 

Читати далі

Участь у семінарі

21.02.2017 11:18

У понеділок 20 лютого на базі Березівського НВК пройшов методичний бенефіс вчителів історії та суспільних дисциплін освітніх закладів Березівської громади.

Свій досвід роботи з проблеми « Формування предметних компетентностей та розвиток творчого потенціалу учнів на уроках історії та суспільних дисциплін» презентувала учитель історії  Березівського  та Слоутського НВК Неллі Валеріївна Лубенець 

Історики, серед яких і Андрій Петрович Гриценко, мали можливість переглянути урок з основ правознавства ( 9 клас), відвідати творчу лабораторію молодого вчителя, взяти участь в « Історичному марафоні». В ході зустрічі були розглянуті питання щодо особливості проведення ЗНО та ДПА у 2017 році, участі ЗНЗ громади у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, опрацьовані вимоги до ведення документації педагогами тощо.

Читати далі

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів

16.02.2017 11:59

Традиційно 15 лютого слоутські школярі відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Урочистою ходою, несучи Державний прапор, учні разом зі своїми вчителями пройшли колоною по центру села до Пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Тут відбулась вахта пам’яті. В 1985 році в Афганістані загинув слоутчанин Михайло Олександрович Оничко.

Воїн-інтернаціоналіст Петро Іванович Шакотько виступив з нагоди Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

Школярі разом із заступником Березівського сільського голови Анатолієм Миколайовичем  Тимощенком та в.о. старости с. Слоут Людмилою Володимирівною Горобченко поклали квіти до пам’ятного знака.

Учні 5-10 класів також відвідали вдома воїнів-інтернаціоналістів Слоута. Також на класних годинах вони переглянули фільми про Михайла Оничка та відкриття пам’ятного знака. 

 

БІльше ФОТО: vk.com/album-57555412_241242821

Читати далі
Зображено: 31 - 60 з 531
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Розсилка листів

Підпишіться на нашу розсилку:Контакт

Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад "Волошка" Глухівської районної ради Сумської області

вул. Шкільна, 15 с. Слоут Глухівський район Сумська область, індекс 41436

(054) 446-64-38