Новини

Щасливі миті відпочинку та оздоровлення в Слоутському НВК

17.06.2016 14:04

Традиційно на початку червня в Слоутському НВК працює два табори: пришкільний «Сонечко» та спортивно-патріотичний «Олімпієць». Оздоровлення в цьому році було повністю безкоштовним завдяки турботливому ставленню до освіти Березівського сільського голови Н.О.Артеменко. А незабаром наші діти разом з іншими учнями Березівської громади відвідали місто Київ.

Виховна робота базувалась на розвитку дитячої ініціативи, самоврядування, колективної творчої справи. Кожного дня було передбачено проведення цікавого та змістовного дозвілля: конкурсів, вікторин, змагань, спортивних та рухливих ігор на природі та свят. Яскравими та пізнавальними були подорожі стежками рідного краю. Вихованці таборів мали можливість побувати в музеях міст Глухів і Шостка. Вони не тільки відвідали видатні місця,а й неоднократно побували в Шосткинському басейні.

Відкриття таборів в цьому році співпало з Днем захисту дітей. Це було яскраве «Свято дитинства» з флеш-моб зарядкою, різними видами квестів, виступами танцювальних колективів «Крапелька» та «Асорті», танцювальними доріжками,виставкою та майстер-класом гуртка «Оберіг». Журі конкурсу малюнка на асфальті «Ми - за мир» визначило переможців та вручило солодкі призи. Свято продовжилось футбольним турніром «Шкіряний мячі-2016»,в якому взяли участь не тільки команди Березівської громади,а також міста Новгород-Сіверська Чернігівської області і селища Воронізька Шосткинського району. Кубок і золоті медалі вибороли слоутчани,а всі інші призери були нагороджені грамотами і медалями. Гості відвідали місцевий музей спорту. Вихованці секції футболу стали також переможцями турніру серед команд Шосткинського району, який проходив у селищі Воронізька. Спортивне життя вихованців таборів продовжилось на Чернівському турнірі з міні футболу, де наші діти посіли друге місце. Нині юні спортсмени готуються до футбольного турніру, який буде проходити в День молоді на пісчаному стадіоні Слоута. Вихованці таборів побували в Березівському НВК на святі «Тато,мама, я-спортивна сім’я»,де наша команда посіла третє місце.

Шкільний Євроклуб організував дні англійської мови,адже 2016  оголошено роком англійської мови. В приміщенні районної бібліотеки була організована екскурсія, діти відвідали пункт європейської інформації, познайомились з електронною книгою і відпочили у мультзалі «Мультляндія кличе в гості». Вихованці молодшої групи танцювального гуртка стали переможцями у районному фестивалі-конкурсі «Пролісок»,а Щербаков Єгор став першим в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».

Наші учні побували на Водонапірній вежі та в Національному заповіднику «Глухів»,щоб переглянути виставку  «Дзвінке диво»,де було презентовано дзвони і дзвіночки з приватної колекції Ірини Колтакової. Вона нині налічує 2000 сувенірних і майже 100 дужних, дверних, викличних сигнальних дзвіночків. Найбільш численним є розділ, який презентує дзвіночки з 35 країн світу. Зацікавили дітей українські дзвіночки, на прикладі яких вони познайомились з елементами традиційного українського одягу, зачісками та головним вбранням характерним для українців.

Завершенням табірної зміни стало свято «Табір, до побачення, здрастуй тепле літо!» Звучали веселі пісні, запальні танці, яскравий флеш-моб. Діти подякували всіх, хто змістовно організував їх відпочинок, надавав медичну допомогу, частував смачними сніданками та обідами, слідкував за чистотою і порядком приміщень. Продовжилось свято в спортзалі, там дітей чекали «Веселі  старти» і піонербол. Грамотами і тортами  нагородила команди Рухляда В.В., керівник проекту молодіжного фізкультурного  фестивалю «Слоутські традиції - здорова молодь Глухівщини».

Аграрна компанія «Росток-Холдінг» подарувала два м’ячі юним футболістам. Приватні підприємці «Левченко» представили солодкі призи,столове приладдя та смачне морозиво. Ми дуже вдячні всім нашим спонсорам.

 

Читати далі

Випускний у 9 класі

10.06.2016 14:04

У п’ятницю 10 червня 2016 року в актовому залі Слоутського НВК відбувались урочистості з нагоди вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу.

10 учнів в цей день стали справжніми випускниками. Один з них, це – Гриценко Вадим отримав свідоцтво з відзнакою. Також практично всі отримали Грамоти за активне громадське життя і призові місця у спортивних змаганнях.

Директор НВК Андрій Петрович Гриценко вручив учням їх перші навчальні документи. Більшість учнів (шість) виявили бажання і далі навчатись у стінах своєї Альма-матер Слоутському НВК.

Перша вчителька Світлана Володимирівна Огієнко, класні керівники Максим Юрійович Худан та Віктор Миколайович Шевченко говорили про шкільні роки уже колишніх дев’ятикласників.

Від батьків випускників виступили з словами вдячності Оксана Володимирівна Верьовка – голова батьківського комітету НВК.

Учні школи та вихованці ДНЗ «Волошка» під керівництвом педагога-організатора Ларисис Миколаївни Леввченко, вчителя музики Сергія Олександровича Довгополого та керівника гуртка Юлії Вікторівни Сачко на урочистому святі продемонстрували свої кращі номери художньої самодіяльності. 

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_232538863

Читати далі

Наші Шевченки - треті!

09.06.2016 15:02

У четвер 9 червня 2016 року на стадіоні Березівського НВК було проведене  спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». На змагання завітали  дружні сім’ї з шести  шкіл  Березівської  сільської об’єднаної територіальної громади.

Слоутський НВК представляла родина вчителя фізичної культури Віктора Миколайовича Шевченка. Вони боролись з колегами із  Березівсього НВК, який  представляла  родина Горових,  Іващенківського НВК – родина Усачових,  Шевченківського НВК – родина  Ільченко, Первомайського НВК – родина Дудіних, Обложківського НВК – родина Шулік.

    Батьків, учнів, вчителів зі спортивним святом привітав начальник відділу освіти, молоді та спорту  Березівської  сільської  ради  Сергій Анатолійович Коломін .

   У напруженій боротьбі наші учасники вибороли третє місце, а перемогу отримала  родина  Усачових  з с. Іващенкове.

    Всі  сім’ї були нагороджені  грамотами відділу освіти, молоді та спорту  Березівської  сільської  ради, пам’ятними фото та подарунками.

Читати далі

У пришкільних таборах - Дні англійської мови

08.06.2016 14:41

Два дні - у понеділок та вівторок 7 - 8 червня у таборах відпочинку Слоутського НВК проходили Дні англійської мови. Як відомо, 2016 рік оголошено Роком Англійської мови. 

Вони були організовані вчителем англійської мови Віталіною Григорівною Лазаренко у приміщенні районної бібліотеки для дітей та юнацтва у м. Глухів. 

В перший день  до бібліотеки завітали учні пришкільного табору, а наступного вихованці профільного табору. Вони здійснили екскурсію бібліотекою, відвідали пункт європейської   інформації, познайомилися з електронною книгою і відпочили у мультзалі «Мультляндія кличе в гості».

Читати далі

Перемоги наших гуртківців

06.06.2016 11:22

У пятницю 3 червня 2016 року в КЗ «Районний будинок культури» у м. Глухів пройшов фестиваль-конкурс «Пролісок». 

Діти-вихованці гуртків Слоутського НВК  народного мистецтва  взяли активну участь у ньому і вибороли дві із трьох перемог закладів Березівської сільської ради

У номінації «Хореографія» кращим  у молодшій віковій категорії став  танцювальний колектив Слоутського НВК «Смайл» (керівник Ю.В.Сачко).

Також, у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» перше місце виборов Щербаков Ярослав, учень 4 класу Слоутського НВК.

Читати далі

Випускний - 2016

05.06.2016 11:54

У суботу 4 червня 2016 року 5 одинадцятикласників на випускному балу попрощались з рідною школою. До них також завітали і колишні однокласники. 

Директор НВК Андрій Петрович Гриценко вручив випускникам Атестати про повну загальну середню освіту та привітав їх з цим знамнним днем. 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Анатолійович Коломін крім слів привітання також вручив випускника сертифікати на отримання 500 гривень (кожному) за рішенням Березівської сльської ради. 

З випуском із школи вже колишніх учнів вітали також в.о. старости Людмила Володимирівна Горобченко, класний керівник Світлана Григорівна Нестеренко, батьки, Президент учнівського самоврядування Слоутського НВК Аня Сачко та багато інших. Ведучими заходу були Гриценко Вадим та Стеценко Анастасія. 

Концертна програма привітань і спогадів тривала в актовому залі НВК весь вечір. 

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_232309241

Читати далі

Старші дошкільнята вже готові до першого класу

03.06.2016 15:19

У пятницю 3 червня 2016 року відбувся Випускний у дошкільному навчальному закладі "Волошка".

цей захід став першим у приємній черзі випускних у школі. 17 дошкільнят виразили бажання навчатись у першому класі. Вони вважають навчання важливішим, ніж канікули. 

Свято прощання із дитсадком організували і провели вихователі ДНЗ Олена Костянтинівна Довгопола і Олена Анатоліївна Хоменко, а також вчитель музики Сергій Олександрович Довгополий. 

Діти розповідали вірші, співали і танцювали. Батьки і бабусі, що були присутні на святі випускного можуть бути впевненими за гарний старт майбутніх школярів.   Першою вчителькою у першокласників - 2016 буде вчитель - класовод Наталія Миколаївна Шакотько. 

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_232308810

Читати далі

Свято захисту дітей пройшло на славу

01.06.2016 17:15

У середу 1 червня 2016 року  в Слоутському НВК   було проведено « Свято дитинства», котре збіглося з відкриттям дитячих таборів та було присвячене  Дню  захисту дітей.  

На святі  був присутній і  виступив  начальник відділу освіти, молоді та спорту Коломін  Сергій Анатолійович, який поздоровив дітей зі святом. Директор Слоутського НВК Андрій Петрович Гриценко також привітав зі святом та представив призи на нагороди, які були потім вручені учасникам свята. 

Програма свята була дуже змістовною: діти різних вікових категорій, починаючи від дитячого садка і закінчуючи випускниками  підготували вірші, танці, пісні. Особливо сподобались  хореографічні виступи ансамблів «Крапелька» та «Асорті». Новими, особливо цікавими для дітей та і дорослих, були сучасні види дозвілля  як  танцювальні доріжки, флеш-моб зарядка та різні види квестів. 

На завершення  пройшов конкурс  малюнків на асфальті «Ми – за мир!», переможці отримали солодкі призи. 

Крім того, пройшов футбольний турнір «Шкіряний м’яч – 2016» на честь свята День захисту дітей. В ньому взяли  участь шість шкільних команд зі Слоута, Берези,  Обложок, Шевченкового Березівської сільської ради, а також Новгород-Сіверська Чернігівської області та селища Воронізька Шосткинського району. Вік гравців - 2004 року народження і молодші. 

В ході змагань, що тривали в двох групах в маьчі за третє місце зустрілись команди із Шевченкове та Воронізької. Сильнішими виявились команди з Шосткинського району. 

У фіналі справжні футбольні баталії розгорілись між господарями змагань - спортсменами Слоутського НВК та міста Новгород-Сіверська. У першому таймі два голи забили слоутчани, а в другому обмінялись голами. Тож Кубок переможця виграли юні футболісти із Слоута. 

В кожній команді було визначено найкращого гравця з врученням грамот відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради. Команди, що зайняли перші три місця булит нагороджені Грамотами, а гравці - відповідними медалями. 

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_232181794

Читати далі

Свято Останнього дзвоника - 2016

27.05.2016 15:43

У пятницю 27 травня 2016 року на площі біля приміщеня школи відбулось свято ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА. 

Випускників 11, 9 та 4 класів, учителів і вихователів, учнів школи та вихованців ДНЗ "Волошка"  зі святом вітали директор Слоутського НВК Гриценко Андрій Петрович, завідуюча сектором департаменту освіти і науки  Сумської обласної державної адміністрації Трипольська Тетяна Геннадіївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільскої ради Коломін Сергій Анатолійович, виконуюча обов’язки старости села Слоута Горобченко Людмила Володимирівна. 

Директор НВК у своєму виступі підвів підсумки 2015-2016 навчального року. Учні нашої школи традиційно беруть активну участь у районних та обласних предметних олімпіадах, конкурсах малої академії наук. Дозвольте назвати призерів та переможців цих конкурсів, це одні з кращих учнів нашої школи Гриценко Вадим Андрійович (9 кл.) – виборов сім призових місць на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: ІІ місця – з історії, правознавства та економіки, а також ІІІ місця – з фізики, хімії, географії та інформатики.

Восьмикласниця Стеценко Анастасія Олександрівна – має ІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури та ІІІ – з біології   

Таран Карина Віталіївна посіла ІІІ місця з математики та української мови.

Наймолодший учасник олімпіади Гриценко Віталій Андрійович  зайняв ІІІ місце з математики.

Багато успіхів також і в мистецьких конкурсах та спортивних змаганнях.

На районному фестивалі-конкурсі «Таланти твої, Глухівщино!»

Переможцями стали тріо (молодша група) у складі Аліна Довгопола, Максим Науменко та Яна Кнуренко;

А також два хореографічних колективи (молодша група) «Крапелька» та старша - «Селяночка».

Крім того, ІІ місце зайняв вокальний ансамбль (молодша група «Дзвінке джерело»)

А також Дует (молодша група) у складі  Максима Науменко та Яни Кнуренко.

В легкоатлетичному кросі Маринченко Дмитро Романович виборов ІІІ місце. Також призові місця посіли шкільні волейболісти: дівчата – ІІ, а хлопці – ІІІ місця.

Успішно працюють в НВК футбольна та волейбольна секції. І місця – в районних турнірах «Канікули» в с. Полошки  та «Золота осінь»  

В обласному турнірі з футзалу м. Новгород –Сіверський на приз В.Хлуса, гравця Київського «Динамо» юні футболісти зайняли ІІІ місце.

Плідно працювали цей рік і педагоги. Трьох призерів районних змагань підготували Віктор Миколайович Шевченко, Сергій Олександрович Довгополий та Олександр Якович Левченко. По два призери – Оксана Володимирівна Мовчан, Світлана Григорівна Нестеренко, Олена Олександрівна Гриценко, Юлія Вікторівна Сачко, Андрій Петрович Гриценко. Також мають учнів-призерів Галина Миколаївна Костюченко, Ірина Олександрівна Тюльпа, Альона Олеександрівна Алекса, Тамара Іванівна Непомняща та інші.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту нагородив Грамотами вчителів Нестеренко Світлану Григорівну та Мовчан Оксану Володимирівну. Він відзначив, що у конкурсі «Учитель року» стали призерами Гриценко Андрій Петрович (область), Лазаренко Віталіна Григорівна (район) та «Класний керівник» - Лихошапка Оксана Петрівна.

Вже стало доброю традицією вручення номінацій трьом кращим учням НВК. Вже більше 10 років колишній директор, а нині підприємець Левченко Віктор Якович вручає нагороду «Найрозумніший учень НВК». На цей раз бухгалетр ПП Левченко Валентина Петрівна Левченкео вручила нагороду - символ мудрості Сову учню 9 класу Гриценку Вадиму. 

Також від імені Галини Петрівни Шутко – директора ТОВ «АФ ім.. Чапаєва» ТОВ «Росток Холдинг» вже декілька років вручається нагорода «Досягнення року».Цьогоріч її удостоїдлась відмінниця навчання Лежавська Альна - з 5 класу. 

Від імені педагогічного, учнівського і батьківського колективів Слоутського НВК директор вручив акож традиційну нагороду «Прем’єра року». В 2015-2016 н.р. - - це майже чотири десятки учнів – вихованці гуртків. 

 

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_232019709

Читати далі

Участь в обласному святі "Рівний - рівному"

19.05.2016 11:53

У середу 18 травня 2016 року в Сумському палаці для дітей та юнацтва відбувся традиційний, за ліком – XIV, зліт педагогів-тренерів та підлітків-інструкторів, що працюють за програмою сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя.

Всі школи Березівської громади представляв практичний психолог Слоутського НВК Ігор Іванович Колодочка та учениця 8 класу Непомняща Аліна.

Особливістю цьогорічного  свята було те, що на нього були запрошені взяти участь не лише педагоги та учні, що працюють за програмою «рівний-рівному» у 7-11 класах, але і ті, хто працює за подібною програмою у 5-6 класах (так звана «Якавка»), і хто працює за програмою «Дорослішай на здоров’я». До речі, перший випуск тренерів за останньою програмою відбувся у квітні минулого року. Крім того, на наш форум були запрошені представники та учасники програм з вишів, коледжів та училищ.  

Захід розпочався з активних розминок, різноманітних руханок з елементами співів та танців. Далі було ще цікавіше, - розповідає Ігор Іванович. - Організатори довго тримали інтригу стосовно того, що програма «рівний-рівному» не лише поширилась на всю країну але і вийшла за її межі, зокрема стала поширюватись на Білорусь. І  презентувати її там, у м. Бресті,  від імені нашої країни випала честь двом учням з нашої області. Вони там проводили тренінги з дорослою аудиторією, ділилися своїм досвідом. Після своєї розповіді про поїздку, молоді посланці нашої держави, провели тренінгові заняття і з учасниками зльоту.

Другим етапом дійства було змагання команд, на які поділилися учасники, у вигляді популярного зараз квесту, де команди  змагались на правильність відповідей та час, мандруючи по «станціях», де потрібно було відгадувати загадки, збирати правильно прислів’я, відповідати на питання з прав дитини, шляхів розповсюдження СНІДу та інші. В кінці команди складали  віршовані тексти  з рядків, що знаходились в кожному з 5 конвертів, які вони отримали по одному на кожній зі «станцій». Після цього кожна з команд мала презентувати в художній формі цей вірш або девіз. Не було ні переможених,  ані переможців, бо перемогла, як годиться, дружба.

В кінці заходу всі учасники, як дорослі так і учні, були нагороджені  грамотами. І від спонсорів чекав ще один приємний сюрприз – обід в кафе «Нью-Йорк пицца».

На наступний рік відбудеться ювілейний – XV зліт теж у м. Суми, але буде він тривати, як говорять організатори, два дні на базі табору відпочинку «Ровесник».

Читати далі

Одинадцятикласники побували на військово-польових зборах

14.05.2016 12:22

Учні 11-го класу разом з директором Андрієм Петровичем Гриценком та своїми однолітками з Березівського та Шевченківського НВК у пятницю 13 травня 2016 року побували на військово-польових зборах. 

Вони проходили в одній із військових частин Глухівського району. Хлопці ознайомились з матеріальною та технічною базою українських військовиків. Екскурсію для учнів та педагогів провів командир військової частини. 

Великий інтерес у випускників визала можливість поміряти на себе сучасний бронежилет та каску, потримати в руках бойовий пістолет, розібрати і зібрати автомат Калашникова або кулемет Калашникова. Також цікаво було ознайомитись з особливостями гранатомете РПГ "Муха". 

Всі присутні з великої цікавістю також фотографувались з діючою зброєю. 

Також українські військові пригостили майбутніх українських воїнів солдатською кашею та солодощами. 

Організував ці збори старшокласників спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Сергій Павлович Лисиця.  

Читати далі

Взяли участь в тренінгу

13.05.2016 18:09

Вчителі Слоутського НВК Віталіна Григорівна Лазаренко та Оксана Петрівна Лихошапка у пятницю 13 травня 2016 року взяли участь у Тренінговій програмі формування життєвої моделі молоді "Кіно тренінг". 

Нагадаємо, що тренінгова програма формування життєвої моделі молоді «Кіно тренінг» – це проект, що виграв грант від Сумсської обласної ради у березні 2016 року. 

Його метою є популяризація соціальних цінностей, формування алгоритму поведінки молоді в складних життєвих ситуаціях дорослого життя, засновані на яскравих сценаріях зрозумілих та цікавих для спостерігачів-учасників художніх фільмів. Не останнім по важливості фактором є пропаганда здорового способу життя. Все це стає можливим завдяки принципу інтелектуальної змагальності команд під час показу художніх фільмів і проведення публічних дискусій на важливі соціальні теми з оцінкою та рейтинговою фіксацією командної та особистої успішності участі в заходах проекту. Важливим є створення умов безпечного, комфортного інтелектуального розвитку молоді з одночасним соціальним навантаженням. 

В конференц - залі готелю "Європа" планується проведення кіно-тренінгів для груп учасників з різних навчальних закладів та молодіжних колективів Глухівщини. Контроль за головною конструктивною відповідністю формату «кіно тренінг» забезпечуватиме дипломований спеціаліст фаховий тренер. Функціонування проету передбачає участь 250 учасників з 11 закладів протягом 9 місяців.  

Читати далі

Школярі на День Перемоги відвідали памятники

10.05.2016 12:12

У понеділок 9 травня 2016 роки учні 5-6 класів разом з класним керівником Оксаною Петрівною Лихошапкою відвідали основні памятні місця історичного Слоутського ласу, де відбувалось дуже багато подій в ході Другої світової війни.

Спочатку школярі поклали квіти до Обеліску на місці першого бою Глухівського партизанського загону, що відбувся 21 листопада 1941 року. 

Потім учні, прослухавши розповідь про далекі події наших земляків - патріотів, вклонились памяті 33 жителів  хутора Барське, що були спалені живцем 24 листопада 1941 року. 

Разом з цим вони здійснили екскурсію до озера Покійного в Слоутському лісі. 

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_231357372

Читати далі

Патріотична хода з нагоди Дня Перемоги

09.05.2016 17:40

У неділю 8 травня 2016 року з нагоди Дня памяті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Європі учні, вчителі Слоутського НВК, а також батьки, слоутчани - учасники АТО та бойових дій, учасники художньої самодіяльності та всі небайдужі слоутчани і гості села взяли участь у ПАТРІОТИЧНІЙ ХОДІ від будівлі школи до Меморіалу загиблим слоутчанам в роки війни. 

Урочистий мітинг відкрила в.о. старости с. Слоут Людмила Володимирівна Горобченко. Учасників АТО та всіх присутніх привітали зі святом начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Анатолійович Коломін та секретар Березівської сільської ради Галина Василівна Прилуцька. 

Директор Слоутського  НВК Андрій Петрович Гриценко та спеціаліст загального відділу сільради Оксана Володимирівна Верьовко за традицією, якій вже цьогоріч виповнилось 45 років зачитали імена 333 слоутчан загиблих на фронтах Другої світової війни. 

Свято з нагоди Дня Перемоги завершилось 8 травня великим концертом у приміщенні Слоутського Будинку культури, в якому брали активну учать також і школярі. 

А вранці 9 травня учні Слоутського НВК взяли участь в акції "З добрим ранком, ветеране!"

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_231356348

Читати далі

Велопробіг на честь Дня Перемоги

07.05.2016 12:31

У пятницю 6 траня 2016 року напередодні великих свят День памяті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Європі учні 2-9 класів та вчителі Слоутського НВК взяли участь у велопробігу з нагоди цих подій.

Захід відкрився мітингом біля Меморіалу загиблим слоутчанам у Другій світовій війні. Учасники велопробігу також зробили зупинку і поклали квіти до могили Героя Радянського Союзу Олексія Євстафійовича Трибунського. 

Основні заходи проходили у Слоутському лісі, неподалік місця де відбувались бої Глухівського партизанського загону у далекому вже 1941 році. 

Вчитель фізичної культури Віктор Миколайович Шевченко разом з класними керівниками провели цілий ряд патріотичних естафет та розповіли про історичне минуле нашого краю. 

 

Більше ФОТО vk.com/photo-57555412_413824923

Читати далі

Парад вишиванок на честь Дня памітя і примирення

05.05.2016 15:10

У четвер 5 травня 2016 року в Слоутському НВК пройшов перший етап Параду вишиванок. Педагогічні працівники школи та учні 5-9 класів взяли активну участь в цьому заході. Вони представили український національний одяг.

в номінації "Найкращий клас" перемогу отримали учні 5 та 6 класів. 

В індивідуальному заліку члени журі відмітили наступних учнів: дівчата - Шакотько Марина, Ляшко Ангеліна, Довгопола Анна (всі 5 кл.), Авдасьова Валерія (6 кл.), Стеценко Анастасія, Непомняща Аліна (8 кл.), а також Сачко Анна і Нахабич Анна (9 кл.)

Серед хлопців - найкраще справились з конкурсом - Медвідь Владислав, Шепет Дмитро (обидва 5 кл.), Гриценко Віталій і Ковстун Ігор (6 кл.) та Гриценко Вадим (9 кл.).

Наступного тижня цей конкурс пройде серед учнів 1-4 класів.

 

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_231313193

Читати далі

Цікаве хоббі Тетяни Василівни Левченко

03.05.2016 10:00
У колишнього шкільного вчителя географії Слоутського НВК Тетяни Василівни Левченко вельми рідкісне хобі - різьблення по шкаралупі яєць
  Цим заняттям Тетяна Левченко захопилася чотири роки тому.
  - Спочатку просто розмальовувала гусячі яйця, а одного разу напередодні Великодня вирішила вивчити нову техніку різьблення на шкаралупі. Якщо чесно, прийшла в захват від цієї мереживної краси. Купила необхідні інструменти і, затамувавши подих, взялася вирізати візерунки. 
Знаєте, вийшло, - згадує Тетяна Василівна. - Потім син виставив мої роботи в Інтернет і несподівано надійшло замовлення з Швейцарії на виготовлення ста сувенірних яєць. На сьогоднішній день мої роботи вже є в Болгарії, в Москві в храмі святої Матрони, в природничому музеї під відкритим небом в Ясногородці.
  За словами майстрині, створювати красу можна на будь-який шкаралупі: курячої, качиної, навіть страусиної - у неї зараз в розробці дев'ять таких яєць. Але найміцніша гусяча - менше ймовірності, що вона розвалиться під час роботи.
СЕКРЕТИ ТЕХНОЛОГІЇ
  Перед тим, як приступити до різьби, слоутчанка видуває вміст яйця, промиває його під струменем води, сушить і ґрунтує спеціальним розчином.
- Коли наклеєна іконка, перенесений візерунок, приступаю до процесу різьблення за допомогою гравіювання машинки. Різьба по шкаралупі - процес такий же тонкий і копіткий, як і робота ювеліра. Щоб перетворити одну заготовку в ажурне твір, знадобиться приблизно три-чотири дні, - розкриває технологічні секрети Тетяна Василівна. - Підставки для виробів заготовлюю дерев'яні або роблю з алчевського гіпсу, який купую в Києві. А якщо вставити в підставки світлодіоди різних кольорів, то виходять ажурні світильники.
 
  - Вважаю, що головне призначення моїх робіт - дарувати радість людям, - каже наша героїня.
  Кожна зі створених Тетяною Василівною робіт - це не просто краса і витонченість, а й глибокий сенс, зашифрований у власному неповторному візерунку. Скільки крашанок зробила, навіть не рахувала - багато що йде на подарунки рідним, друзям, знайомим.
  До речі, різьблення - не єдине її хобі.
  - Захоплююся в'язанням, вишивкою, макраме, виготовленням прикрас, кулонів, деревець з бісеру і насіння акації, картин з пір'я, соломки і навіть з риб'ячих кісточок, - розповідає майстриня. - У мене є мрія: за допомогою рукоділля побувати в різних країнах, взяти участь в виставках, майстер-класах. Думаю, що все ще попереду!
Побажаємо успіхів нашій вчительці. 
Стаття "Неделя" (квітень 2016 р.) gazeta-nedelya.info/news/item/4951-khrupkoe-iskusstvo
 
Читати далі

Зі святом світлого Христового воскресіння!!!

30.04.2016 09:57

 

Христос Воскрес! 
 
Шановні педагоги, учні, батьки та працівники Слоутського НВК!
 
У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння!!!
 
 
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. 
Всіх Вам земних благ!
Читати далі

Про опорні школи - на обласному семінарі

28.04.2016 12:22

У четвер 27 квітня 2016 року директор Слоутського НВК Андрій Петрович Гриценко взяв участь в обласному науково – методичному семінарі: «Науково-методичний супровід педагогічного пошуку та експериментальної діяльності в умовах модернізації освіти».

У роботі семінару, що проходив у конференційній залі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ,  взяли участь більше 50 фахівців: координатори інноваційної та дослідно-експериментальної діяльності методкабінетів місцевих органів управління освітою, керівники лабораторій, експериментів та проектів, науково-педагогічні працівники Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Семінар відкрив в.о. ректора професор Нікітін Юрій Олександрович, який зазначив, що сучасна філософія освіти і нова стратегія реформування освітньої сфери вимагають принципово нових наукових досліджень, обґрунтованого і послідовного запровадження нових науково-педагогічних технологій, раціональних та ефективних підходів до організації наукової та інноваційної діяльності в освіті.

До учасників семінару звернувся проректор з наукової роботи Грицай Сергій Михайлович, який зазначив що інноваційна освіта стає домінуючою тенденцією у всьому світі та сприяє розвитку традиційної освіти. Відповідно нова модель освіти повинна задовольняти вимогам безперервності, фундаментальності, універсальності, гуманізації та демократизму. Вона повинна мати механізми динамічного саморозвитку, тобто володіти такою якістю як інноваційність. Тому потрібна цілісна безперервна система створення та впровадження інновацій в освіту на основі методології інноватики та її адаптації до реалій сучасної України.

Змістовними зазначено доповіді директора Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лебединської міської ради Сумської області Фролової Тетяни Іванівни, директора Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради Сумської області Васильченко Ірину Михайлівну, кандидата педагогічних наук, директора Слоутського навчально–виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка» Березівської сільської ради, керівника опорної школи Березівської об’єднаної територіальної громади Гриценко Андрія Петровича.

Учасникам семінар запропоновано нові науково-методичні матеріали, що сприятимуть підвищенню якості впровадження інноваційної освітньої діяльності та дослідно-експериментальної роботи в області: «Анотований каталог публікацій з інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи педагогічних працівників Сумської області», «Каталог основних публікацій науково-педагогічних працівників КЗ Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за 2015 рік», методичні рекомендації «Організаційні засади здійснення інноваційної освітньої діяльності та дослідно-експериментальної роботи в навчальних закладах».

Читати далі

Серця, зігріті добротою

27.04.2016 12:50

Щороку  проходить Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”. В цьому році, з 4 по 24 квітня, відбувалась вже ХІ акція , кожного року вона переслідує певну мету, - розповідає практичний психолог Ігор Іванович Колодочка. 

Так,  в 2013 році вона була спрямована на допомогу дітям з вадами слуху, в 2014 році — проводилась з метою допомоги дітям з вадами зору під гаслом”Я хочу бачити життя!”, головною метою в 2015 році було придбання обладнання для обласної дитячої лікарні . 

Цьогорічна  акція проходила під гаслом: «Врятуй життя дитини», з метою закупівлі реанімаційного обладнання для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні З розумінням  поставились учні та педагоги до мети акції, зібравши п’ятсот тринадцять гривень проти ста сімдесяти двох гривень минулого року, вийшовши на друге місце в громаді .

Щиро вам дякую, чуйні серця!

Читати далі

Заходи до 30-річчя Чорнобильської трагедії

26.04.2016 16:15

У вівторок 26 квітня 2016 року у Слоутському НВК було проведено ряд заходів щодо вшанування памяті трагічних подій, що стались у 1986 році. 

Вранці було проведено Лінійку Памяті - учні НВК розповіли про причини та наслідки Чорнобильської трагедії та зачитали біографії слоутчан - ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Підготувала цей захід вчитель Оксана Петрівна Лихошапка. 

В ході класних годин учні 5-11 класів переглянули та обговорили фільми про те, як відбувались події 30-річної давнини. 

Також учні 8-11 класів НВК відвідали вдома ліквідаторів "чорнобильців" Лежавського Олександра Григоровича, Мовчана Володимира Олександровича та Огієнка Володимира Івановича. Школярі вурчили квіти та листівки. 

Читати далі

Відсвяткували День Землі роботою на шкільному городі

22.04.2016 15:05

 

22 квітня відзначається Міжнародний день Землі. День Землі проголошений спеціальною резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 22 квітня 2009 року і проводиться як міжнародний захід з метою об'єднання людей планети в справі захисту навколишнього середовища.

Учні Слоутського НВК в цей день працювали на сівбі овочів на шкільному городі. Учні разом з класними керівниками 

та в координації з учителями трудового навчання Галиною Миколаївною Костюченко і Ларисою Миколаївною Левченко сіяли моркву, столовий буряк та інші овочі. 
 

Читати далі

У Слоутській школі пройшов "Весняний Колосок"

21.04.2016 15:47

У четвер 21 квітня 2016 року у Слоутському НВК, як і по всій Україні, 

школярі писали завдання Всеукраїнської природничої інтерактивної гри "Весняний Колосок - 2016". 

Всього у змаганнях взяло майже пять демсятків учнів 2-9 класів НВК. Координувала гру вчитель біології НВК Альона Александрівна Алекса. 

Читати далі

Вітання з ІІІ місцем !

20.04.2016 18:07

Після перемоги учнів Слоутського НВК на районному етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт» їх чекали зональні обласні змагання. 

Вони проходили у середу 20 квітня  у м. Кролевець.

Наші учні  здобули ІІІ місце . Такі спортивні змагання як «Козацький гарт» дають можливість учасникам більше відчути командний дух гри, адже важлива перемога не однієї особи, а хороші результати кожного із членів команди. «Козацький гарт» вдало поєднує виховання в учнів здорового способу життя, формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_230689624

Читати далі

Учні Слоутського НВК посадили дерева

19.04.2016 13:22

Одним з головних напрямків екологічної роботи Слоутського НВК є озеленення території, створення колекції різноманітних рослин, характерних для нашої місцевості. Цю традицію школярі дуже полюбляють. Завдяки турботливості й наполегливості на подвір’ї школи є гарні клумби, парки та сад.

Акція «Посади дерево» під керівництвом вчителів трудового навчання Лариси Миколаївни Левченко і Галини Миколаївни Костюченко, фізики Василя Павловича Козинця, а аткож завідуючого господарством НВК Сергія Олександровича Довгополого  стала традиційною, проводиться щорічно навесні.

Цього року учні 2-11 класів НВК активно включилася до роботи в рамках місячника озеленення і благоустрою. У понеділок 18 квітня відбулась закладення нового дендропарку. Тепер шкільний двір прикрашають саджанці дубів, каштанів та сосен. Загалом посаджено весною 2016 року чотири десятки дерев. 

Недаремно Лев Платонович Симиренко писав: « Хто дихає садом, той дихає здоров’ям, молодістю, радістю життя, поезією, довголіттям».

Школярі, звичайно, не можуть вирішувати глобальні проблеми, але ми намагаємося робити посильні внески в розв’язання цих питань. Тож девізом акції є: «Природу-матінку, як щастя бережіть, любов свою на ділі докажіть».

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_230755760

Читати далі

Участь у всеукраїнському вікітренінгу

18.04.2016 18:05

Директор Слоутського НВК Гриценко Андрій Петрович взяв участь 15—16 квітня 2016 року у Вікітренінгу. 

Його проводила громадська організація «Вікімедіа Україна» для вчителів та викладачів України. Основна  мета - це залучення педагогів, а потім і учнів - до редагування Вікіпедії. 


Місце проведення - Київський університет імені Бориса Грінченка та готель "Козацький", що знаходиться на Майдані Незалежності. 

Результатом роботи стало написання цілоого ряда статей до вільної енциклопедії "Вікіпедії", як запорука формування національно-соціальних компетентностей учнів/студентів через застосування інформаційно-комунікативних та медіа-освітніх технологій — одна з проблем сучасної системи освіти. Вікіпедія — середовище, яке зможе допомогти сформувати дані компетентності. Проте, через недостатні знання в редагуванні Вікіпедії педагогами (вчителями та викладачами), цю проблему вирішити важко. Тому, освітній вікітренінг має на меті ознайомити зацікавлених педагогів, які представляють різні регіони України, з Вікіпедією та іншими проектами Фонду Вікімедіа. А також дати ґрунтовні знання в редагуванні Вікіпедії з тим, щоб ці знання поширились на систему освіти, через передачу досвіду колегам та учням/студентам.

 

Читати далі

Наші козаки найкращі в громаді

16.04.2016 15:11

У пятницю 15 квітня на базі Слоутського НВК відбувся місцевий етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт». У ньому взяли участь команди Березівського, Первомайського та Слоутського навчально-виховного комплексу.


 Програма фестивальних змагань передбачала проведення конкурсу знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху. Спортивні змагання – це «човниковий» біг, стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату, естафета.


В результаті спортивних та інтелектуальних випробувань, журі визначило переможцем «Козацького гарту»  команду Слоутського НВК. На ІІ місці – команда Березівського НВК, а на ІІІ – команда Первомайського НВК. 

Команди-переможці нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради. 

 

Читати далі

Екскурсія до Києва

15.04.2016 10:57

У четвер 14 квітня 2016 року девять учнів Слоутського НВК разом з учнями Березівського НВК, а також Глухівськихдругої та шостої шкіл, побували на екскурсії в місті Києві.  Цього дня вони разом із своїм керівником  Лихошапкою Оксаною Петрівною та екскурсоводом Ванідовським Сергієм Дмитровичем пройшлися вулицями столиці, побували на Софіївській площі, 

відвідали Свято-Михайлівський золотоверхий монастир, побували ще в Макдональзі та Київському Зоопарку, а біля річного вокзалу милувалися краєвидами столиці.

Екскурсія залишила в пам’яті дітей багато незабутніх вражень, адже виявилась і пізнавальною, і розвивальною.

 

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_230526985

Читати далі

Гуртківці взяли участь в конкурсі від національної поліції

14.04.2016 17:07

З метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу органів внутрішніх справ, організації змістовного дозвілля школярів і молоді проводився творчий конкурс «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».  

Згідно його положення учні повинні були намалювати малюнок або виготовити вироби декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) та фотографія. 

 Активними учасниками виявилися і учні 5-6 класів  (ІІ вікова категорія) Слоутського НВК, які під керівництвом Лихошапки Оксани Петрівни на гуртку виготовляли вироби та малювали малюнки для участі в конкурсі.

На розгляд журі для першого етапу конкурсу було представлено 11 робіт: 8 малюнків та 3 роботи в декоративному напрямі.  

 

Читати далі

Очільник області відвідав Слоутський НВК

12.04.2016 17:24

У вівторок 12 квітня 2016 року у Слоутському НВК побував Голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Олексійович Клочко. 

Учні звернулись до нього з привітанням  за що отримали похвальні слова. Директор Слоутського НВК розповів про особливості функціонування навчального закладу в умовах створення обєднаної територіальної громади та перспективи розвитку. 

Також очільник області переглянув виставку поробок учнів молодших класів  та вихованців гуртків НВК. Крім того, зацікавила керівництво області Галерея слоутчан - учасників АТО. 

Потім всі присутні, а це Березівський сільський голова Надія Михайлівна Артеменко, т.в.о. Голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Григорович Картавий, Глухівський міський голова Мішель Терещенко та інші)  переглянули деякі навчальні кабінети НВК.

В другій частині візиту до с. Слоут глава області зі своїми заступниками переглянули експозицію музею спортивної слави с. Слоут. Екскурсію провів засновник музею - керівник секції футболу НВК Олександр Якович Левченко. 

 

Більше ФОТО vk.com/album-57555412_230398414

Читати далі
Зображено: 91 - 120 з 531
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Розсилка листів

Підпишіться на нашу розсилку:Контакт

Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад "Волошка" Глухівської районної ради Сумської області

вул. Шкільна, 15 с. Слоут Глухівський район Сумська область, індекс 41436

(054) 446-64-38